Як пошити модний пояс-корсаж

Пояси-корсажі зі шнурівкою можна з упевненістю назвати найпопулярнішим трендом нинішнього сезону. Без них не обійшовся практично жоден показ нових fashion-колекцій. З Burda ви можете зробити його власноруч!

Вам знадобиться:

атлас; бавовняна тканина; 12 блочок (розміром 5 мм); щипці для установки блочок; шнурок; масштабна і звичайна лінійки; крейда; нитки; шпильки; ножиці.


КРОК 1

З атласу і бавовняної тканини викроїть по 1 деталі (обхват талії х 13 см). Деталі складіть виворітними боками, сколіть і зшийте на ширину 5 мм.


КРОК 2

З атласу викроїть смуги (0,5-2 см х 13 см), розкуйовдіть їх зрізи, настрочіть на пояс зигзагоподібними або прямими стібками на різній відстані, використовуючи нитки пудрового відтінку.


КРОК 3

З атласу викроїть 2 деталі (обхват талії х 19 см), складіть їх разом. Поздовжні зрізи двошарової деталі пришийте до верхнього і нижнього зрізів пояса на відстані по 1,5 см. Деталь відверніть на виворітний бік. З лицьового боку отримані обкантування відстрочіть зигзагом.


КРОК 4

З атласу викроїть 2 деталі (15 х 8 см). Один поздовжній зріз кожної деталі приколіть до кожного кінця пояса лицьовим боком до лицьового боку, пришийте. Деталь складіть уздовж навпіл виворітним боком всередину, припрасуйте і знову розкладіть. Потім відверніть деталь зверху шва пришивання і складіть по припрасованому згину лицьовим боком всередину.


КРОК 5

Короткі зрізи зшийте від згину точно до шва пришивання деталі, залишивши вільним припуск, що виступає. Припуски швів зріжте близько до строчок.


КРОК 6

Деталь відверніть на виворітний бік. Припуск підверніть, приколіть і застрочіть в край.


КРОК 7

З лицьового і виворітного боку поставте мітки для блочок з однаковим інтервалом. Встановіть блочки. Вдіньте шнурок.


Пояс-корсаж - фаворит модного сезону 2017 року

Він підходить до всього - навіть до футболок!


Це стильно:

Завдяки поясу-корсажу, наприклад, невимушене плаття-сорочка набуває жіночної форми і перетворюється на вбрання для виходу. За матеріалами Burda 6/2017


0
Поділитись:

Хіт продажу

Пальто букле з капюшоном

Пальто силуету ампір з капюшоном має практичні кишені в бокових швах. ...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет флісовий з відкладним коміром

Пальто і жакет злегка розкльошеного крою з круглим відкладним коміром. ...

54.9 грн.

Сукня відрізна з призбореними рукавами

Навіть у погану погоду при погляді на цю сукню серце радіє! У неї пишні рукави з піднятою...

49.9 грн.