Банний рушник і махрова рукавичка для малюка власноруч

Великий і м'який рушник «махрова жабка» подбає про те, щоб вашому дорогоцінному чаду було сухо і тепло після купання. А махрова рукавичка подарує комфорт під час водних процедур.

Викрійка

Формат викрійки - А4; усі розміри на кресленні вказані в сантиметрах.


Вам знадобиться:

зелена і біла махрова тканина; чорна бавовняна тканина; флізофікс; коса бейка; зелені, білі та чорні нитки для шиття; кравецькі шпильки; ножиці; наповнювач; ручна голка для шиття.


Рушник

КРОК 1 Викроїти: основну деталь (кути округлити) 1х і деталь капюшона 1х; око із зеленої і білої махрової тканини по 2x; зіниці і ніздрі з чорної бавовняної тканини по 2х. КРОК 2 Викроїти зіниці з чорної бавовняної тканини, попередньо дубльованої флізофіксом. Припрасувати до деталей очей із білої махрової тканини і настрочити щільною зигзагоподібною строчкою. КРОК 3 Білу і зелену деталі кожного ока скласти лицьовими боками, зшити по колу, залишивши у шві відкритою невелику ділянку для вивертання. Припуски шва зрізати до ширини 2 мм. Око вивернути, заповнити наповнювачем і зашити вручну. КРОК 4 Поздовжній (нижній) зріз деталі капюшона окантувати косою бейкою. Капюшон приколоти до основної деталі і пришити на відстані 5 мм. Зрізи окантувати косою бейкою по всьому периметру. Обидва ока пришити до капюшона вручну.


Рукавичка

Вам знадобиться: зелена і біла махрова тканина; чорна бавовняна тканина; флізофікс; штікфліз; наповнювач; зелені, білі та чорні нитки для шиття; коса бейка; щезаючий маркер; ручна голка для шиття; ножиці; кравецькі шпильки. КРОК 1 Викроїти: рукавицю із зеленої махрової тканини 2x; око із зеленої і з білої махрової тканини по 2x; зіницю з чорної бавовняної тканини 2х. КРОК 2 Зіниці і очі виконати, як описано в кроці 2 для рушника. Посмішку намалювати щезаючим маркером, попередньо припрасувавши з виворітного боку штікфліз, і по лінії з лицьового боку прокласти щільну зигзагоподібну строчку. КРОК 3 Округлі зрізи деталей рукавиці зшити на оверлок. Рукавицю вивернути. Вручну пришити очі. КРОК 4 Для петельки косу бейку скласти вдвічі, припрасувати і прокласти строчки по обидва боки на довжину бл. 10 см. Нижній зріз рукавиці окантувати косою бейкою, закріпивши петельку. За матеріалами Burda. Бебі


0
Поділитись:

Хіт продажу

Туніка з асиметричною деталлю

Білосніжна шовкова туніка зі злегка розкльошеними рукавами. Асиметрична деталь спереду робить...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки вузького крою з одворотами

До шифонової блузки з тканини з хижим принтом найкраще підходять прості брюки-дудочки. ...

49.9 грн.

Накидка з коміром-стойкою

Чому ця накидка з шерстяного джерсі потрапила на сторінки журналу? Тому що вона надає жінці...

49.9 грн.