0
Акція 1+1=3

Як пошити сукню з відкритою спиною без викрійки

Представляємо ідеальну сукню для літньої вечірки, яку ви пошиєте без викрійки за мінімумом докладених зусиль. Відкрита спинка зробить вас головним об'єктом уваги!

 

Розміри: 34-40

Залежно від розміру частина тканини з буфами розтягнеться більше або менше. 

 

СУПЕРЛЕГКО! ШИЄМО ГАРДЕРОБ БЕЗ ВИКРІЙКИ

 

Рекомендовані тканини: бавовняна тканина з буфами. Розкрій: від тканини відрізати частину довжиною 100 см і шириною 150 см.

 

Порада: якщо ви не можете знайти підходящу тканину з готовими буфами, зробіть їх самостійно. Для цього з виворітного боку тканини на певній ділянці потрібно накреслити «чарівною» кравецькою крейдою лінії з інтервалом бл. 1 см. Потім уздовж цих ліній необхідно прокласти зигзагоподібні строчки, при цьому прихоплюючи і злегка розтягуючи еластичні жилки.

 

ЯК ЗРОБИТИ ЕЛАСТИЧНУ ЗБОРКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГУМОВИХ ЖИЛОК

Вам знадобиться:

Тканина з готовими буфами; репсова стрічка довжиною 1 м; кравецькі шпильки; ножиці; лінійка; нитки для шиття; сантиметрова стрічка; англійська шпилька.


КРОК 1: задній середній шов

Частину тканини з буфами (спідниця) скласти лицьовим боком всередину, зрізи сколоти і зшити на ширину 2 см. Припуски середнього шва спідниці і припуски по вертикальних зрізах ліфа (частина тканини без буфів) запрасувати на виворітний бік двічі на ширину по 1 см.


КРОК 2: застрочити припуски

Підвернуті припуски шва і підвернуті зрізи приколоти і застрочити в край.


КРОК 3: підгин низу

Для підгину низу зріз спідниці двічі запрасувати на виворітний бік на ширину по 1 см і застрочити, злегка розтягуючи.


КРОК 4: верхня куліска із зав'язкою

Для куліски верхній зріз ліфа запрасувати на виворітний бік спочатку на 1 см, потім на 2 см і застрочити в край. Потім за допомогою англійської шпильки втягнути в куліску репсову стріч BURDA. ШИТИ ЛЕГКО І ШВИДКО 1/2017


0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка