0

Як правильно зшивати деталі штучного хутра

Через свою незвичну для тканих полотен фактуру звичайне та штучне хутро дещо складніше в обробці, тому сьогоднішній майстер-клас присвячується саме роботі із цими матеріалами. цы вмыння вам знадобляться при пошитті хутряного пальта без коміра з довгим ворсом.

Вам знадобляться:

штучне хутро, паперова викрійка, кравецькі булавки, зникаючий маркер для розмітки, спиця для в’язання, макетний ніж, нитки для шиття, кравецька лінійка.


КРОК 1

Почнемо з розкрою. Для цього ми кладемо хутро хутряним боком на стіл. Тепер нам треба ще перевірити напрям ворсу хутра, тобто як лежить ворс. У переважній більшості випадків при розкроюванні він має бути спрямований вниз.


КРОК 2

Кладемо нашу паперову викрійку. Ось плечовий зріз, тобто ворс буде лежати вниз. Приколюємо її. Далі треба накреслити припуски. Я роблю припуски шириною 1 см, але точніше завжди вказано в інструкції по шиттю журналу BurdaStyle.


КРОК 3

Викроювати ми будемо не ножицями, як зазвичай, а використаємо для цього макетний ніж. Його перевага в тому, що ми зможемо розрізати тільки тканинну основу штучного хутра, а не сам ворс, який може посипатись. Зараз я вам покажу.


КРОК 4

Спочатку розрізаю хутро ножицями. Я порізала ворс і він весь посипався. А якщо ми візьмемо макетний ніж і будемо розрізати тільки шкіряну, або в нашому випадку тканинну основу, ворс буде триматись. Звичайно, в незначній кількості він завжди сиплеться, але результат набагато кращий, ніж з ножицями. Отже, викроюємо деталь макетним ножем. І так кожну деталь.


КРОК 5

А зараз я покажу, як виконати шов на хутрі. Кладемо нашу обшивку на деталь крою і приколюємо. Тепер йдемо до швейної машини. Перед тим, як прокласти строчку, візьмемо спицю для в’язання і з її допомогою ворс, який виглядає назовні, заправляємо всередину на деталі крою. І починаємо шити.


КРОК 6

Знову заправляємо. Якщо перевернути деталі лицьовим боком догори, то бачимо, що в деяких місцях ворс потрапив у шов. Так само спицею легко його дістаємо. Тепер шов практично непомітний. І готово. Творчого вам настрою!


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Завдяки цим порадам можна сміливо братися за роботу з хутром. Знаю з власного досвіду - це не так страшно, якщо знати такі тонкощі роботи з ним.

Хіт продажу