0
Акція 1+1=3

Як швидко пошити мереживну спідницю без викрійки

У кожної з нас в гардеробі знайдуться блузки, які ми давно не носимо. Якщо у вас є така, пропонуємо подарувати їй друге життя і пошити з неї красиву спідницю.

Етап 1

Обріжте рукави й верхню частину блузки по прямій лінії трохи нижче лінії плечей.


Етап 2

За допомогою сантиметру виміряйте обхват талії, обхват стегон, висоту стегна. Як правильно зняти мірки У статті «Таблиця розмірів Burda» ви можете прочитати, як знімають основні мірки з фігури. Але для пошиття спідниці нам потрібно всього три виміри. Обхват талії: Знімаючи мірки обхвату талії, потрібно звернути особливу увагу на те, що сантиметр повинен розташовуватися строго горизонтально в найвужчому місці. Не натягуйте стрічку, оскільки це може спричинити звуження виробу по лінії талії. Обхват стегон: при вимірах варто звернути увагу на те, що сантиментр має знаходитись горизонтально, проходячи по найопуклішим місцям стегон, з деяким простором та без натягу.


Етап 3

У верхній частині блузки відзначте ширину спідниці по талії. Від лінії талії вниз відзначте вертикально висоту стегна і на цьому рівні відзначте ширину спідниці по лінії стегон. Далі прокладіть строчки, як зазначено на фото - це будуть бокові шви спідниці.


Етап 4

Тепер потрібно пришити резинку. Відміряйте відрізок потрібної довжини, відріжте.


Етап 5

Закріпіть резинку шпильками, продовжіть строчку. Спідниця готова!


Вам знадобиться:

-мереживна трикотажна блузка, -ножиці, -сантиметр, -швейна машина -нитки в тон блузки, -широка резинка для пояса, -булавки.


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Ще слід додати, що резинку пришивають або зиг-загом, або трикотажним швом, щоб добре розтягувалась.

Зачекайте будь-ласка