Як зробити вишивку на в'язаних речах

Якщо вам подобаються ефектні речі з вишивкою, то цей майстер-клас допоможе вам отримати справжнє задоволення від декорування звичайного светра або кардигана. Для втілення ідеї вам знадобляться залишки пряжі і сам виріб, який, на вашу думку, прийшов час освіжити. Це може бути звичайний светр, сплетений власноруч, або вже готовий.

Підбираємо мотив, який би хотілося вишити

Зазвичай я користуюсь схемами для вишивок хрестиком або бісером (люблю квіти, тому сьогодні вибрала троянди).


Вибір місця для вишивки

Сьогодні пропоную прикрасити рукави. Для зручності, якщо виріб вже готовий, рекомендую розпороти шов. Якщо тільки сплетений, то спочатку зробіть вишивку, а вже потім зшивайте.


Виконання вишивки

На в'язаному полотні дуже зручно вишивати швом "петля в петлю". Для цього потрібно вивести голку з середини петлі і ввести за петлю, яка знаходиться вище, у наступному ряду, як показано на фото.


Продовження шва

Після того, як голка пройшла крізь верхню петлю, повертаємо її в центр петлі, з якої починали. Продовжуємо далі відповідно до обраної схеми.


Виворіт

Щоб ниточки не плуталися між собою, краще вишити спочатку одним кольором за схемою, сховати всі кінчики, а вже потім братися за інший колір. (Все як в дитячих розмальовках). Намагайтеся щоб на вивороті вишивка була не гірша ніж з лицьового боку.


Результат

В підсумку ви отримаєте ексклюзивну та незвичайну річ, яка не залишиться без уваги оточуючих. Для ефекту 3D візьміть меланжеву ниточку, яка допоможе зробити вашу вишивку неповторною.


Подобається  2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Не можу не відзначити красу кардигана. Ажур на пілочках, а вишивка на рукавах. Більш "стандартно", коли навпаки. Краса! Дивлячись на МК здається, що можна спробувати. Колись давно я спробувала так вишивати светр, та якось не дуже вийшло. З тих пір мені простіше такий малюнок вив'язати як жакард від кількох клубочків. Все-таки треба вчитися вишивати по в'язаному полотну.

Дякую, Олено! Спробуйте на крупній в'язці. Насправді це легше, ніж вив'язувати жаккард (не потрібно перекручувати край жаккарду для уникнання отворів та й клубочки не плутаються між собою). Просто не стягуйте полотно, робіть стежки вільними.

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Сукня з рукавами-ліхтариками

Оце сюрприз! Вашій дівчинці неодмінно сподобається вишите плаття з рукавами-ліхтариками, яке...

30грн.

Джинси з м’якими наколінниками

Ці джинси підтримують невимушений байкерський стиль. До того ж м'які наколінники, відстрочені з...

30грн.