Замість сумки - стильний рюкзак!

Як швидко пошити стильний рюкзак із сріблястої тканини ламе.

Вам знадобиться:

папір, тканина ламе 1 м шириною 135 см, волюменфліз, ножиці для паперу та розкрою, олівець, нитки, куток, нитки, булавки, маштабна лінійка, порожнисті заклепки, гачки-карабіни, срібляста лінійка, шкіряні стрічки, молоток.


Крок 1

Папір складіть навпіл та накресліть прямокутник 60 х 23 см. Вздовж сторін кута відкладіть по 5 см та накресліть косу лінію. Як зображено на фото від кута відміряйте 11 см від цієї мітки вздовж поздовжнього зрізу накресліть припуск на шви шириною 1 см.


Крок 2

Паперову викрійку розкладіть. Викроїть 4 деталі рюкзака з тканини ламе та 2 деталі з волюменфлізу. Закріпіть булавками по 2 деталі з тканини ламе із волюменфлізовою деталлю.


Крок 3

Зрізи закріплених деталей зшийте з припуском шириною 1 см, прямі зрізи довжиною по 48 см залиште відкритими. На кутках припуски швів зріжте навскоси, у кутках зробіть надсічки. Виверніть...


Крок 4

... при цьому деталі з волюменфлізу лежать між деталями з тканини ламе. Припрасуйте. Обидві отримані деталі рюкзака сколіть булавками. Закріпіть у кожному боковому шві на відстані 15 см від дна шкіряну лямку трохи навскоси.


Крок 5

Деталі зшийте. Рюкзак складіть згідно фото. На обох нижніх кутах на відстані по 7 см під прямим кутом прокладіть строчки. Рюкзак виверніть на лицьовий бік.


Крок 6

На передньому боці рюкзака посередині (на відстані 20 см від верхнього краю) закріпіть гачок-карабін за допомогою короткого відрізку шкіряної стрічки та 2 порожнистих заклепок, попередньо укріпивши це місце на вивороті.


Крок 7

Верхній край рюкзака заверніть вниз на передній бік, до заднього боку рюкзака приколіть сріблясту стрічку з іншим карабіном-гачком та пришийте. Кінці стрічки пришийте до кінців шкіряних лямок.


Такий рюкзак у буквальному розумінні засліплює!

Оригінальний аксесуар личитиме як до спортивного, так і до вбрання у стилі casual.


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка з баскою і сорочковим коміром

Скільки жіночої грації і шляхетності в блузці з сорочковим коміром, наскрізнию потайною застібкою...

33.50грн.

Зараз переглядають

Пуловер з оригінальним декором

Із трикотажним пуловером, прикрашеним мордочкою конячки, донечка не захоче розлучатися ні на день...

33.50грн.

Дитяча сукня А-силуету з оборками

Симпатичні оборки і декоративні строчки прикрашають лаконічне розкльошене платтячко, на спинці у...

33.50грн.