0
Акція 1+1=3

Тендітні жіночі плечі. Коригуємо викрійку

Виправлення в області плечових зрізів здатне компенсувати будь-який недолік, щоб силует мав жіночний вигляд, а пропорції були гармонійними.

 

 

Похилі плечі: на переді і спинці необхідно трохи збільшити нахил лінії плеча і, відповідно, поглибити пройму біля бокового зрізу.

Прямі плечі: в цьому випадку чинять навпаки. Роблять прибавку біля пройми на зрізі плеча до горловини і, відповідно, підвищують лінію пройми біля бокового зрізу .

 

Опущене плече: при цьому дефекті постави необхідно накреслити другі половинки переду і спинки у дзеркальному відображенні і потім склеїти деталі, сумістивши лінії центрів. Половинки переду і спинки з опущеними плечима потрібно вкоротити. Тут показано, як виправити ліве плече. На переді і спинці накресліть допоміжні (штрихові) лінії від лівого бокового зрізу до нижньої точки заокруглення правої половинки горловини.

Розріжте деталі по цій лінії від бокового зрізу до вирізу горловини. Біля бокового зрізу накладіть один край розрізу на інший на глибину приблизно 1-2 см.

Після цього лівий боковий зріз переду і відповідний боковий зріз спинки потрібно зрівняти. Тепер залишилося вирівняти тільки невеликі «сходинки» бокового зрізу.

 


ВАЖЛИВО

В результаті цієї зміни (3 і 4) деталі вашої викрійки стали асиметричними. Розкроюючи тканину, кладіть деталі паперової викрійки на лицьовий бік тканини боком з написами догори.


 

Ширина плечей

На викрійках переду і спинки накресліть вертикальну лінію на відстані бл. 5 см від зрізу пройми, а на рівні третини висоти пройми (перед початком заокруглення) вертикальну допоміжну лінію.

Розріжте деталі по горизонтальній лінії від зрізу пройми до вертикальної лінії і по вертикальній лінії зверху до горизонтальної лінії. Якщо плече має бути вужчим, посуньте деталь з проймою вздовж плечового зрізу на необхідну величину у напрямі горловини. Краї горизонтального розрізу у пройми розійдуться. Виміряйте відстань між ними і на відповідну величину зкосіть плече. Якщо потрібно розширити плече, чинять навпаки.


ВАЖЛИВО

Не збільшуйте ширину плечей більш ніж на 2 см, інакше вам не вдасться добре вшити рукави.


 

Повні руки

«Метод повороту» - ідеальний спосіб зміни викрійки рукава для повної руки. Він дозволяє збільшити обхват верхньої частини руки, не змінюючи лінію оката. Накресліть допоміжну лінію від поперечної мітки на окаті рукава (паралельно напряму поздовжньої нитки) і горизонтальну допоміжну лінію. 

Розріжте деталь по вертикальній лінії знизу до верхнього зрізу і по горизонтальній лінії, відповідно, до бокового зрізу. Розведіть обидві верхні частини рукава на кількість сантиметрів, якої не вистачає.

 

Щоб не змінити ширину рукава по нижньому зрізу, знову з'єднайте нижні частини рукава по нижньому зрізу. Краї горизонтального розрізу при цьому трохи зайдуть один на одний. Зверніть увагу на те, щоб цей «візит» був однаковий з обох боків, інакше порушиться баланс рукава.

 

Вирівняйте нижній зріз рукава. Нову лінію напряму поздовжньоої нитки накресліть точно посередині припуску. При зміні викрійки двошовного рукава використовують той же метод, але тільки для верхньої частини. Нижня частина рукава залишається без змін.

2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

От у мене плечі досить прямі і ніколи не задумувалася, що іноді була потрібна невелика корекція у викрійках, особливо жакетів. А все ж так просто робиться:)

  Скільки всього корисного дізналась! Дякую!


Зачекайте будь-ласка