Де можна придбати книгу "Burda. Практика шиття"

"Burda. Практика шиття" - бестселер року серед кравчинь-любительок.  Починаючи з того дня, коли перша партія ілюстрованого курсу з'явилась в Україні, на адресу редакції кожного дня надходять десятки листів. Майстрині з різних міст замовляють одразу по декілька екземплярів собі і на подарунки близьким.

 

Хто ще не має цієї "настільної книжки" для кравчинь, дуже рекомендуємо!

 

 

Ажіотаж навколо цього підручника шиття цілковито виправданий шанувальницями бренду. В ньому зібрана детальна інформація щодо виконання основних вузлів шиття. Кожен етап шиття має наочну кольорову ілюстрацію, що значно полегшує процес навчання кравчиням початківцям. У книзі  "Burda. Практика шиття" зібрані найкращі технології і поради, що допоможуть кравчиням позбутись браку у процесі роботи. Відвідайте мережу книжкових магазинів "Книгарня Є" та "Буква", щоб переконатись у необхідності цієї енциклопедії шиття та одразу придбати її.

 

Також цей підручник можна знайти у мережі магазинів текстилю "Текстиль Контакт". В книзі "Burda. Практика шиття" існує цілий розділ присвячений тканинам. В ньому зібрана уся необхідна інформація по розкрою, роботі і догляду за різними полотнами.

 

Знаходячись у будь-якому місті України, ви можете прибати книгу в інтернет-магазинах "Yakaboo", "Читайка", "Bookzone", "Rozetka", "Petrovka.ua".

 

Щоб одразу замовити книгу і уточнити дані для доставки, заповніть електронну форму.

 

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Закрита довга сукня із комірцем стійкою

Закрита сукня до підлоги із комірцем-стійкою, пластроном, застібкою на навісні петлі та ґудзики з...

27.95грн.

Блуза з V-подібним вирізом

Простора блуза з V-подібним вирізом горловини і еластичною куліскою навколо талії виглядає...

27.95грн.