Де можна придбати книгу "Burda. Практика шиття"

"Burda. Практика шиття" - бестселер року серед кравчинь-любительок.  Починаючи з того дня, коли перша партія ілюстрованого курсу з'явилась в Україні, на адресу редакції кожного дня надходять десятки листів. Майстрині з різних міст замовляють одразу по декілька екземплярів собі і на подарунки близьким.

 

Хто ще не має цієї "настільної книжки" для кравчинь, дуже рекомендуємо!

 

 

Ажіотаж навколо цього підручника шиття цілковито виправданий шанувальницями бренду. В ньому зібрана детальна інформація щодо виконання основних вузлів шиття. Кожен етап шиття має наочну кольорову ілюстрацію, що значно полегшує процес навчання кравчиням початківцям. У книзі  "Burda. Практика шиття" зібрані найкращі технології і поради, що допоможуть кравчиням позбутись браку у процесі роботи.

 

Вартість книги: 195 грн. Доставка сплачується окремо

Формат: 165x240

Об'єм: 248 сторінок

Мова: українська; російська

 

 

 

Відвідайте мережу книжкових магазинів "Книгарня Є" та "Буква", щоб переконатись у необхідності цієї енциклопедії шиття та одразу придбати її.

 

Також цей підручник можна знайти у мережі магазинів текстилю "Текстиль Контакт". В книзі "Burda. Практика шиття" існує цілий розділ присвячений тканинам. В ньому зібрана уся необхідна інформація по розкрою, роботі і догляду за різними полотнами.

 

Знаходячись у будь-якому місті України, ви можете прибати книгу в інтернет-магазинах "Yakaboo", "Читайка", "Bookzone", "Rozetka", "Petrovka.ua".

 

Щоб одразу замовити книгу і уточнити дані для доставки, заповніть електронну форму.

 

 
2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Отримала свій україномовний примірник. Неймовірне видання! Книга трохи більша за стандартну, дуже якісний крейдований папір, яскраві кольорові ілюстрації (ніби видання з репродукціями картин). І тепер всі корисні поради в одному місці, тепер можна припинити вічні пошуки журналів шитье, і не згадувати що в якому номері, все тут! Якість книги за таку ціну приємно здивувала. А читати про шиття українською трохи дивно, але прикольно!

Надю, дякую за приємний відгук! Сама користуюся цією книгою - дуже зручно. Це практично ілюстрований курс з пошиття до будь-якої викрійки і багато іншої корисної інформації. Три роки тому я і не уявляла, що перекладу посібник з шиття на рідну мову)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет прямого крою з кишенями-портфелями

Жакет пісочного кольору з клапанами на грудях і кишенями-портфелями знизу пілочок демонструє...

33.50грн.

Зараз переглядають

Брюки прямого крою з накладними кишенями

Що у нас сьогодні за планом? Для початку вдягнемо суперзручні брюки прямого крою з практичними...

33.50грн.

Куртка з капюшоном і подвійною застібкою

Куртка з капюшоном і подвійною застібкою, що нагадує штормовку, посаджена на трикотажну підкладку...

49.95грн.