0

I love Burda Style!

Cьогодні нашому сайту виповнився 1 рік. Можливо, це не багато, але для нас це ціле життя. 

 

Ми пишаємось тим, що рік не минув дарма і сайт поповнився 4567 викрійками, десятками цікавих та корисних матеріалів в енциклопедії. Ми створили власний гід по стилю, щоб кожна україночка змогла мати гарний вигляд кожного дня. Наступного року ми плануємо взяти ще не одне інтерв'ю із зірками світу моди і запустити багато інтерактивних проектів.

 

 

В цей день хочеться подякувати нашим користувачам, які підтримували нас, незважаючі на усі технічні труднощі.  Це додавало нам натхнення працювати і змінюватись накраще.

Півроку тому ми обрали трьох найпалкіших  шанувальниць сайту і зробили їм подарунки у стилі Burda: підбірку журналів, книгу та бескоштовні викрійки. Свій День народження ми також хочемо відзначитити подарунками для активних користувачів.

 

Ми дякуємо Надіїї, за те, що вона з нами з перших днів існування "burdastyle.ua" . У профілі Надії вже 70 робіт, завантажених на фотофорум. Сподіваємось, їх буде ще більше! Тому, Надіє, обирайте будь-які 3 викрійки на нашому сайті і ви отримаєте їх безкоштовно.

 

 

Нам дуже важливо, що на сайті з'являються і нові користувачі, особливо такі як Світлана. Ми вдячні за увагу до нашого сайту, а особливо за "лайки" і коментарі в "Енциклопедії" і саме за це ми хотіли б подарувати 3 будь-які викрійки з нашого сайту безкоштовно!

 

 

Робити сюрпризи так приємно! І ми вирішили від сьогоднішнього дня кожні три місяці відзначати наших користувачів чимось приємним.

 

Вдалого вам дня і з Днем народження Burda Style Ukraine!

 
10
Поділитись:
+ коментувати

10 Коментарів

Дівчата! Вітаю! Абсолютно згодна з вибором редакціі. Надія - для мене спеціаліст вищоі категоріі з вибору моделей, а Світлана робить семімільні кроки у практиці шиття, завдяки рекомендаціям сайту іі досвід у шитті вдосконалюється з кожним днем. Рада за Вас дівчата ;) , ще раз, вітаю !!!

Вітаю!

Вітаю всіх нас та Редакцію Сайту з першим Днем народження! )) Надю та Світлану вітаю з подаруночками! Ура!

Надія та Світлана! Вітаю з подарунками!

Вiтаю дiвчат з подарунками! Та ще адмiнiстрацiю форуму!)

Пам'ятаю, як рiк тому, ми з нетерпiнням чеками на появу нашого сайту! 

 

 

З Днем народження! НАШ сайт - це найкращий подарунок для нас. Вітаю!

Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))) Я вражена!!!!! Дуже приємно))) В свою чергу вітаю наш сайт)))) З дуже теплу, дружну атмосферу,  натхнення, море позитивних вражень. Якби не було таких інтернет майданчиків, де можна поспілкуватись, надихнутись, то журнали мабуть так і лежали б новенькими. Дякую Вам за можливість побачити кожну викрійку в новому світлі))) Також згадала, як все починалось, з яким нетерпінням ми чекали запуску, як на початку було складно. Але сайт працює, і надихає все більше і більше нових користувачів! І анонси нових випусків, у нас з'являються ледь не першими) Дякую, що ви є! І за нові знайомства, які з'явились саме тут!

Щирі привітання! Дякуємо за українську версію сайту!

Дякуємо усім вам! За цю неймовірну щирість. Заради цього хочеться працювати!)

Приєднуюся до взаємних привітань з Днем народження нашого улюбленого сайта! Як зараз пам'ятаю "звортний відлік" на головній сторінці і як рахували дні до його відкриття:) Дякую всім майстриням за чудові проекти на ФФ і всім гостям за увагу! Початок покладений. Бажаю команді сайту і всім його шанувальникам творчого натхнення, нових доробків, отриманих знань і також нових друзів, адже сайт об'єднує, це я точно знаю:)

Хіт продажу