0

Конкурс: Gosha Altshuler хоче вам подарувати сукню!

Якщо жінка говорить, що їй нічого надіти, значить, у неї немає нової сукні в гардеробі. Burda Style спільно з ательє Gosha Altshuler оголошують про новий конкурс.

 


Ви напевно вже прочитали це оголошення в друкованому випуску. Але ми все одно повторимо. Конкурс буде проведено в Instagram і Facebook з 21.11.2016 по 22.12.2016. Все що потрібно - підписатися у цих соціальних мережах на сторінку Burdastyle Ukraine, зробити красиву fashion-фотографію і поставити правильні хештеги!

 

Що потрібно для участі?
1. Підписатись на Burdastyle Ukraine Instagram і Facebook 
2. Зробити гарне fashion-фото.
3. Розмістити фото у себе на сторінці в Instagram в період з 21.11.2016 по 22.12.2016.
4. На фото зазначити @burdastyle.ukraine
5. В описі поставити хештеги #burdastyleukraine, #goshaaltshuler #модацепристрасть
6. В описі розповісти нам наскільки ви любите моду!

 

Переможець конкурсу зможе зустріти Новий Рік в приголомшливій сукні від Gosha Altshuler. Хто з наших читачок стане тією самою щасливицею, ви дізнаєтеся 23.12.2016.

 

Тому підпишіться на новинні розсилки на сайті burdastyle.ua.  Для того щоб зробити підписку на новини, ви можете просто зареєструватись на сайті.


Який вигляд може мати фото переможця:

 

 

Загальні правила

 

1. У конкурсах і розіграшах від BurdaStyle.ua, які проводяться в наших соціальних мережах (Facebook, Вконтакте, Google+, Instagram, Pinterest) та на сайті, можуть брати участь усі користувачі мережі інтернет.

 

2. Ми залишаємо за собою право відмовити в участі в наших конкурсах і акціях тим користувачам, які здадуться нам підозрілими. Тобто, тим акаунтам, у яких в стрічці більше шейрів участей в акціях, ніж власних постів, тим акаунтам, які не містять жодного запису і т.д.

 

3. Всі учасники зобов'язані виконати дії чи вимоги умов конкурсу. Учасник, який не виконав хоча б одну умову з правил конкурсу, в розіграшах призів участі не бере.

 

4. Визначення переможця здійснюється відповідно до правил кожного конкретного конкурсу.

 

5. Ми будемо раді отримати від переможців акцій задоволене фото — для того, щоб всі могли бачити переможців і бути впевненими у правдивості і реальності наших розіграшів.

 

6. Будьте уважні, якщо переможець розіграшу не зв'яжеться з адміністрацією протягом 7 календарних днів після оголошення результатів,  ми маємо право обрати наступного переможця.

 
2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Цікаво)))

На фото видно дуже цікаві речі. Варто позмагатися!

Хіт продажу