0

Burda 10/2017

Burda 10/2017

У випуску:

В жовтневому номері міксуємо стилі! Гламурний рок, елегантне сафарі, тільки топ тренди і спортивна естетика

Потрапити в топ

Створюємо гардероб для лідера модної гонки

Сафарі для леді

Хижі принти, натуральна гама - елегантний колоніальний стиль

Рок фантазія

Неперевершений мікс мережива, клітинки, оборок, заклепок, ретро і панку

Мода плюс

Спортивний стиль посилює позиції в класичному гардеробі

Діти

Все, що потрібно модній манюні - від пальта до ляльки

Усі технічні малюнки Burda

 

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

 

Викрійки у випуску
Колекція: Потрапити в топ
Колекція: Сафарі для леді
Колекція: Ексклюзив
Колекція: Рок-фантазія
Колекція: Мода plus
Колекція: Діти
+ коментувати

12 Коментарів

Куплю)))

Думала-не kупувати....Побачила повний анонс-ні,БЕРУ.Оце заінтригували цим довгим чеканням анонсу.Проте,воно того варте!;)

Спочатку було двояке враження-щось подобалось дуже,а щось не да ні ні ,але після повного анонсу с техмалюнками я просто закохалася в номер.Дуже дякую за анонс,чекую знетерпінням виіходу номеру.

Очень хороший журнал!Много интересных моделей платьев,что бывает не часто.А раздел плюсиков- хоть шей каждую  модель - хороши все!  Второй журнал за целый год (первый 8.17), который так порадовал !

Не відображається головна картинка/фото журналу. В списку журналів зверху жовтневий номер також без фото.
Стосовно номеру, то найбільше до вподоби були блузи - ніжні та стримані водночас. З плюсиків сподобалась модель 124. Може, колись буде і в менших розмірах? :) А ще сподобались жакети 110 А, Б.

Світлано, не хвилюйтеся, скоро все буде на місці:)
Дякую за уважність

Номер і мені дуже подобається!

Так, а ще цікаво, що на нас чекає в листопаді :) Щось дає сподівання, що довго чекати ми не будемо і незабаром буде анонс.

Так, обкладинка вийшла просто казковою! А тепер питання: де знайти вишитий оксамит з фестончатим краєм? Щось я не на жарт зацікавилася саме цією сукнею. Відчуваю, яка вона м'яка, тепла та зручна.

Номер просто пречудовий! Жакет пошию точно . і спіднички на кокетці , довгу собі , коротку малій.І сукенки такі класні! де узяти коштів і вільного часу , щоб усю цю красу в життя втілити! Так , і обкладинка просто зачаровує

Номер просто пречудовий! Жакет пошию точно . і спіднички на кокетці , довгу собі , коротку малій.І сукенки такі класні! де узяти коштів і вільного часу , щоб усю цю красу в життя втілити! Так , і обкладинка просто зачаровує

Дуже сподобався випуск! А ще хотілося відмітити роботу над обкладинкою, як на мене, вона вийшла дуже стильною і сучасною! Надихає... Обов'язково придбаю)

Подскажите, пожалуйста, когда будут доступны эл.выкройки к данному журналу

Хіт продажу