Розіграш 50 призів серед річних передплатників на 2022 рік!

 

Розіграш! Передплачуйте наші крафтові видання Burda style, «Сабріна» чи «Люблю шити. Knip Mode» на весь 2022 рік та беріть участь у найграндіознішому розіграші року – розіграші 50 косметичних наборів від AVON!

 

 

Умови участі

Читачі, які оформлять річну передплату на сайті www.portmone.com, автоматично стануть учасниками розіграшу. Для цього просто перейдіть за посиланнями внизу (у вартість передплати включена ціна журналу, щомісячна доставка в поштову скриньку та вартість оформлення абонементу):


Burda (укр. мовою, 12 номерів) – https://www.portmone.com.ua/r3/uk/services/periodicals/95609
Сабріна (укр. мовою, 12 номерів) – https://www.portmone.com.ua/r3/uk/services/periodicals/68686
«Люблю шити. Knip Mode» (укр. мовою, 4 номера) - https://www.portmone.com.ua/r3/uk/services/periodicals/98991

 

Передплатникам, які оформлять передплату у відділеннях Укрпошти чи на сайтах наших партнерів - http://presa.ua та https://peredplata.ukrposhta.uaдо 15 грудня 2021 року необхідно надіслати копію абонемента та квитанції про оплату передплати на електронну адресу podpiska@burda.ua (з поміткою «Передплата-2022»). У самому листі необхідно вказати своє ПІБ, контактний телефон та поштову адресу, на яку в разі виграшу буде надісланий приз.

 

Акція діє з 12 серпня 2021 року по 10 грудня 2021 року на всій території України, крім окупованого Криму та непідконтрольних територій Донбасу. Переможці будуть визначені шляхом random.org 25.12.2021. Призи будуть надіслані в січні — лютому. Доставка призів здійснюється на поштову адресу, вказану під час оформлення передплати.

 

Передплачуйте самі, долучайте своїх друзів та знайомих, ставайте амбосадорами своїх улюблених видань! Більше передплат, більше шансів на виграш!

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки без пояса із застібкою у боковому шві

Вузькі білі брюки без пояса і з застібкою в боковому шві красиво облягають ноги. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Комбінезон на бретелях-спагеті

Завдяки еластичним куліскам по верхньому краю і навколо талії комбінезон на бретелях-спагетті, що...

39.90 грн.

Сорочка з короткими рукавами

Синя сорочка з кокеткою, відкладним комірцем, маленькими лацканами дуже личить маленькому...

39.90 грн.