Тиша, свіжість, економія: переваги холодильників з інверторним компресором

 

Коли ваш старий холодильник видає звуки космічного корабля, що іде на зліт - це розганяється його компресор.

 

Компресор - це частина холодильника, що перетворює охолоджувач з газу на рідину. Він працює у відповідності до температури в холодильнику: розганяється на повну, коли потрібне охолодження, і зупиняється щойно температура знижується до необхідної позначки.

 

Якщо ви в пошуках нового холодильника, то, можливо, вже чули про «інверторний компресор». Це звучить досить технічно, але що це таке і чи вам це насправді потрібно? На відміну від звичайного компресора, інверторний компресор починає працювати повільно, поступово підвищуючи швидкість до досягнення бажаного рівня холоду, а потім  знижує її до рівня необхідного для  підтримання постійної температури.

 

 

 

 

У порівнянні із звичайним компресором інверторний має ряд переваг:

 

- Енергоефективність. На відміну від звичайного компресора, інверторний компресор працює стабільно і з контрольованою швидкістю, що означає, що він використовує значно менше енергії.

 

- Довговічність. Компресори найбільше зношуються в момент запуску. Інверторні компресори запускаються повільно, зменшуючи тим самим ймовірність поломки.

 

- Свіжість. Оскільки інверторний компресор не зупиняється повністю, а лише сповільнюється, температура в холодильнику стає постійнішою, а це означає кращі умови зберігання продуктів.

 

- Тиха робота. Завдяки постійній роботі інверторний компресор також видає менше шуму.

 

Отже, якщо зважити всі «за» і «проти» вибір холодильника з інверторним компресором, наприклад Gorenje NRS9181VXB із функцією  NoFrost та розпилювачем води, видається розумним та заощадливим рішенням і полегшує вам вибір.

 

 

 

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Туніка розкльошеного силуету

Яскрава туніка з короткими рукавами і складками уздовж вирізу горловини. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер короткий з розкльошеними рукавами

Маленька деталь, великий ефект! Зборки на розкльошених рукавах, виконані за допомогою еластичної...

39.90 грн.

Сукня з запахом і рукавами 3/4

Ви мріяли про сукню, яку не треба прасувати? Вона перед вами! Крім того, завдяки ефекту «омбре»...

39.90 грн.