0
Акція 1+1=3

Сукня-вишиванка

  • автор: Марина Сиченко
  • дата: 25.08.2019
10
Поделиться:

Опис


Добрий день усім! Вітаю вас зі святом Незалежності!)
Хотіла б поділитися своїм досвідом із викрійкой Burda 06/2013 #133 (розмір 36, зріст 1,65м). Мала два відрізи батисту з невеличким браком, проте дуже гарним квітковим орнаментом. Принт йде трьома смугами по всій ширині тканини: широка смуга посередині й симетрично до неї близько до крайок смужки тонші. Мені хотілось максимально задіяти принт і зберегти його цілісність, тож шукала прості моделі. Коли я подумки поєднала тканину і фасон, вийшла сукня-вишиванка) На моделі в журналі сукня сидить дуже вдало, силует приталений, а по факту викрійка надто широка і навіть тонкий батист утворює з нею непотрібний об'єм і має вигляд нічної сорочки (особливо, коли приміряеш без рукавів=)) Тому я додала пояс, трохи підвищила лінію талії, а також від початку скроїла з максимально можливою з моїми відрізами довжиною - міді (з фальшивим підгином), що допомогло видовжити силует. На рукавах додала складки завширшки 1 см, щоб прикрасити однотонні ділянки. Пояс я відстрочила не по правилах знов-таки для того, щоб квіти були максимально використані, зате вийшли цікаві трикутнички на кінцях - не знаю, чи це узгоджується з технологією пошиття...)) У мене немає оверлока, тому обробила білизняним швом, а припуски пройм рукавів закрила косою бейкой з тієї ж тканини. Для комфортного носіння пошила нюдову віскозну нижню спідницю Burda 07/2013 #117 - дуже класна річ, універсальна для літніх суконь, в яких тканина просвічує. Завдячую книзі Burda "Практика шиття" і бабусиній машинці Kohler Zick-Zack Automatic!=) Форумчанкам нашого сайту Burdastyle.ua вдячна за натхнення - іноді в журналі ігноруєш модель, а завдяки чиїйсь роботі дивишся на неї вже закоханими очима!=) 

Інші вироби користувача
+ комментировать

10 Комментариев

Марино, вітаю на фотофорумі) Я в захваті від вашої сукні. Нещодавно зробила добірку моделей Burda, які можна використати для пошиття вишиванок, а на цю викрійку під таким кутом ніколи не дивилася. 

Прекрасна, оригінальна сукня-"вишиванка". Подобається в ній все - особливо складки на рукавах і ці накладні кишеньки. У "вибране" однозначно!

І дякую за детальний опис роботи. Дуже акуратне пошиття.

Олено, щиро дякую за ваш коментар! Мені надзвичайно приємно почути ваше схвалення!)

Марино, вітаю вас теж у нашій компанії. Хороша сукня! Вам дуже личить! Носіть із задоволенням!

Лано, дякую за ваше схвалення! Мені дуже приємно!)

Чудова сукня ! Так вдало підібрана викрійка .що квіти на сукні ніби вишиті, все так доречно і гармонійно, і так акуратно пошито. Кропітка і складна робота, я так не вмію, тому в захваті від пошиву

Дякую вам, Тетяно! Мені дуже приємно!)

Марино, така цікава вийшла сукня- вишиванка! А ці кишеньки взагалі виводять її на новий сучасний рівень. Дуже вдалий виріб.

Дякую вам, Тетяно!=)

Марино, вітаю на форумі,
Сукня чудова, витончена, Вам лічить,
Чекаю наступні вироби)

Дякую вам, Наталю! Обов'язково викладу ще роботи, досвідом з якими варто поділитися)

Корзина покупателя
Всего к оплате:
грн

Зачекайте будь-ласка