0

Морська зірка: шиємо сяючу пляжну сукню

І на пляжі сяяти, як зірка! Для цього потрібно небагато: блискуча пляжна сукня плюс відпускний настрій. У нашої моделі збоку нижче талії утворюється драпіровка, ззаду бретель протягнута через овальний виріз спинки - тут є на що подивитися з будь-якого боку! Доповніть образ стильними в'єтнамками з металічним відливом і насолоджуйтеся відпочинком!

 

Як пошити трикотажну пляжну сукню, ми покажемо в ілюстрованій інструкції з пошиття крок за кроком.

 

Сукня 117 Burda 5/2016

 

Розмір: 34 – 42

 

Вам знадобиться: еластичне трикотажне полотно металік 1,60 м шириною 145 см для всіх розмірів; флізелін формбанд; подвійна голка швацької машини.

 

Рекомендовані тканини: легкі трикотажні полотна, що м’яко драпіруються, з еластаном або без нього.

 

Паперова викрійка: перезняти деталі викрійки. Зверніть увагу на лінії і дані саме для моделі 117. На деталі 1 мітки-стрілки складок накреслені для розміру 34. Для розмірів 36-42 мітки-стрілки складок накреслити відповідно до ліній викрійки. Накреслені на деталях 1 і 2 обшивки переду і спинки перезняти до ліній згинів як окремі деталі. Деталі паперової викрійки накласти на трикотажне полотно згідно з планом розкладки і приколоти. Деталь а накреслити прямо на трикотажному полотні.

 

 

Плани розкладки: для розкрою обшивок трикотажне полотно скласти лицьовим боком всередину. Для розкрою асиметричних деталей 1 і 2 трикотажне полотно розкласти в один шар лицьовим боком вгору.

 

Припуски: на шви, по зрізах і на підгин низу -1,5 см. Для деталі а припуски вже враховані в наведених розмірах.

 

Розкрій

1 Перед 1х

Обшивка переду зі згином 1х

2 Спинка 1х

Обшивка спинки зі згином 1х

а) бретель довжиною 37,5-38-38,5-39-39,5 см і шириною 12 см, включаючи припуски.

 

 

Лінії швів і розмітка: контури деталей викрійки і розмітку (лінії швів і низу), крім стрілки напряму поздовжньої нитки, перевести на виворітний бік деталей крою за допомогою зубчастого коліщатка (різця) і копіювального паперу. На деталі 1 лінії складок перевести на лицьовий бік великими зметувальними стібками.

 

Флізелін формбанд: припрасувати до переду уздовж зрізу горловини і зрізів пройм і до спинки уздовж зрізу горловини, при цьому ланцюговий шов на флізеліні має лежати на припуску на відстані 2 мм від розміченої лінії шва.

 

Пошиття: при зметуванні і зшиванні деталі крою складати лицьовим боком всередину. Деталі крою з трикотажних полотен зшивати спеціальним еластичним стібком або вузьким зигзагоподібним стібком. На початку і в кінці кожного шва виконувати закріпки. Припуски швів обметувати еластичним зигзагоподібним або оверлочним стібком.

 

Пришити обшивку переду

Обшивку переду накласти на перед лицьовим боком до лицьового боку, сколоти зрізи горловин і пройм. Зшити. Припуски швів зрізати близько до строчок, на ділянках округлень надсікти (1). Обшивку на виворітний бік поки не відвертати.

 

 

Бретель

Бретель скласти уздовж навпіл лицьовим боком всередину. Поздовжні зрізи зшити. Бретель вивернути, краї припрасувати.

 

Пришити один кінець бретелі

Один кінець бретелі вкласти з одного боку у відкриті плечові зрізи між передом і обшивкою переду, сумістивши шов бретелі з краєм горловини. Бретель приколоти, пришити (2).

 

 

Припуски шва зрізати близько до строчки. Обшивку переду відвернути на виворітний бік, краї припрасувати (3).

 

 

Пришити обшивку спинки

Припуски по верхніх коротких зрізах обшивки спинки запрасувати на виворітний бік (4).

 

 

Обшивку накласти на спинку лицьовим боком до лицьового боку, сколоти зрізи вирізу спинки. Зшити (5). Припуски шва зрізати близько до строчки. Обшивку відвернути на виворітний бік, край припрасувати.

 

 

Середній шов спинки

Верхні короткі зрізи спинки сколоти лицьовими боками, контрольна мітка 3. Зшити (6).

 

 

Припуски шва розпрасувати і заховати під відкриті зрізи обшивки спинки. Запрасовані середні зрізи обшивки спинки зшити вручну (7).

 

 

Пришити інший кінець бретелі

Пришиту до переду бретель протягнути через виріз горловини спинки і вкласти у відкриті плечові зрізи переду і обшивки переду, приколоти (8). При цьому бретель не перекручувати.

 

 

Просунути руку між передом і обшивкою переду, захопити приколотий кінець бретелі з плечовими зрізами і витягнути назовні. Бретель приколоти лицьовим боком до лицьового боку, потім пришити. Припуски шва зрізати близько до строчки. Інший кінець бретелі виправити, краї припрасувати.

 

Бокові шви

Біля пройм обшивки переду і спинки ще раз відвернути вгору. Перед накласти на спинку лицьовим боком до лицьового боку. Сколоти бокові зрізи на сукні, контрольні мітки 1 і 2, потім на обшивках. Зшити (9). Припуски кожного шва обметати разом і запрасувати в один бік. Нижній зріз обшивки обметати і пришити до припусків бокових швів.

 

 

Складки

По лівому боковому шву закласти і заметати складки у напрямі міток-стрілок. З лицьового боку складки застрочити, проклавши строчку точно в боковий шов (10).

 

 

Підгин низу

Припуск на підгин низу запрасувати на виворітний бік, з лицьового боку настрочити подвійною голкою на відстані 1 см.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 9342 A
64.9