Фокус: нахил плеча. Як коригувати викрійку

Моделі, які ви бачите в журналі, розроблені на основі стандартних розмірів. За основу взята базова фігура, відповідно до якої сформована система обмірів. Навіть якщо ваші параметри збігаються з наведеними в таблиці, ваша фігура може відрізнятися від базової. Тому в деяких випадках потрібно відрегулювати викрійку відповідно до форм і розмірних даних вашої фігури. Сьогодні ми покажемо, як досягти ідеальної посадки виробу в плечах.

 

Жилет Burda 5/2020#119

 

Адаптація під похилі плечі

Ваші плечі більш похилі, ніж на викрійці вибраної моделі? Однією з ознак цього можуть бути діагональні складки від декольте назовні до пройми або плечовий шов, який чітко піднімається від плеча. Іноді достатньо пришити підплечики, однак результат буде кращим, якщо опустити плечові шви.

 

Коротке пальто чи куртка? Вибираємо модель на весну

 

Як це робиться:

• Виміряйте відстань від зовнішнього краю плечового шва до позначки висоти вашого плеча і відкладіть цю відстань також від пройми вниз.

Примітка: не опускайте більше ніж на 1,5 см.

 

• Намалюйте нову лінію плеча і пройми. Зробіть однакові поправки на пілочках і спинці. Також відрегулюйте всі пов’язані деталі плечового поясу: підкладку й обшивки.

 

Метод укріплення зони плеча "латками": як це робиться

 

 

Адаптація під прямі плечі

Ваші плечі прямі більше, ніж у нашої моделі? Зважте на поперечні складки чи на те, що одяг має тенденцію тягнутися догори. Якщо модель має підплечики, варто замінити їх на тонші або взагалі зняти. Але іноді плечовий шов необхідно підняти для кращої посадки виробу.

 

Вузькі або широкі плечі: як змінити викрійку

 

Як це робиться:

• Підкладіть аркуш під викрійку.

 

• Виміряйте відстань від зовнішнього краю плеча вгору до позначки висоти вашого плеча. Відкладіть цю відстань також вгору від краю пройми.

Примітка: не піднімайте більше ніж на 1,5 см.

 

• Намалюйте нову лінію плеча і пройми. Зробіть однакові поправки на пілочках і спинці. Також відрегулюйте всі пов’язані деталі плечового поясу: підкладку й обшивки.

 

Варіації на тему Шанель: 10 викрійок ідеального жакета

 

 

Ще більше яскравих моделей та оригінальних ідей в журналі Люблю шити 4/2019!

 

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Блузка з рукавами 3/4

Завдяки вишуканій геометрії рельєфних швів і використанню тканин трьох кольорів ця блузка з...

33.50грн.

Туніка силуету ампір

Легка туніка з глибоким круглим вирізом горловини, високою лінією талії і рукавами, що...

33.50грн.