Вузькі або широкі плечі: як змінити викрійку

Ширина плечей — це індивідуальна ознака фігури, тому важливо це врахувати і відкоригувати цей параметр також у викрійці, щоб модель набула правильної посадки.

 

За вузьких плечей виріб видається надто великим у плечах, провисає. За широких - верх виробу буде підтягуватися і здаватиметься замалим у плечах. Ми покажемо, як за допомогою декількох простих дій змінити довжину плечового шва викрійки для ідеальної посадки виробу.

 

Значення розміру. Знімаємо мірки

 

Адаптація під вузькі плечі

Якщо плечі вузькі, то видно, що плечовий шов закінчується далі, ніж плече, рукав провисає. Боковий шов також видається перекошеним і зморщується. Іноді це можна виправити, підклавши підплечики. Якщо це не виправляє ваду, то для хорошої посадки потрібно вкоротити лінію плеча.

 

Тендітні жіночі плечі. Коригуємо викрійку

 

• Виміряйте у себе довжину плеча. Відкладіть цю відстань від лінії горловини в напрямі до краю плечового шва. Зауважте, що зменшувати більше ніж на 2,5 см лінію плеча не варто.

 

• Намалюйте нову лінію пройми за допомогою фігурної лінійки. Таким самим способом відкоригуйте плечовий пояс і на пілочці, і на спинці, а також на всіх пов’язаних деталях, таких, наприклад, як підкладка. Порівняйте довжину пройми з довжиною окату рукава, щоб визначити, чи потрібні виправлення.

 

 

Адаптація під широкі плечі

Якщо ви маєте широкі плечі, то шов рукава буде затягувати на плече. Тому рукав угорі буде напинатися і зморщуватися, бо не спадає вільно вниз.

 

• Порівняйте вашу довжину плеча з викрійкою. Підклейте папір під викрійку.

 

• Проведіть лінію від крайньої точки плечового шва перпендикулярно нитці основи через точку, де перетинаються лінія плеча і лінія пройми.

 

Як укріпити деталі плечового поясу у верхньому одязі

 

• Проведіть нову лінію плечового шва від вершини на потрібну довжину, подовжуйте максимально на 1 см.

 

• Збільште виріб по ширині плечей, намалювавши нову лінію пройми за допомогою фігурної лінійки. Так само виправіть ширину спинки і пов’язаних деталей, таких як підкладка. Порівняйте довжину виправленої пройми з довжиною окату рукава і визначте, чи потрібна корекція.

 

 

Коригування рукавів після зміни довжини плечового шва

Оскільки розміри пройми зараз змінилися, то це також вплине на посадку рукава, його вільне спадання. Ми рекомендуємо адаптувати окат рукава до нових параметрів.

 

Секрети ідеаьної посадки речі по фігурі

 

Якщо ви вкоротили лінію плеча, то окат треба подовжити. І навпаки, якщо плече стало довшим, то висоту оката потрібно вкоротити. У будь-якому разі вам не слід змінювати рукав на величину більшу, ніж корекція плеча. Мітка вершини рукава має залишатися на оригінальній лінії.

 

За матеріалами журналу "Люблю шити" 4/2019

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет букле у байкерському стилі

Несподіване поєднання: пошитий з букле жакет у байкерському дусі з металевою застібкою-блискавкою...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет короткий

Короткий жакет з двошовними рукавами виблискує пайєтками і гідний особливої ​​уваги! Бейка...

39.90 грн.

Жакет з відкладним коміром

Під час вибору класичної вечірньої сукні Аліна віддала перевагу екстравагантному брючному костюму...

39.90 грн.