0

Секрети ідеальної посадки речі по фігурі

Кожній дівчині та жінці хочеться, щоб нова річ мала гарний вигляд і сиділа бездоганно. Але як цього домогтися, коли незалежно від нашого бажання ми можемо трохи схуднути, й улюблена річ вже не буде сидіти так, як треба.

 

Секрети ідеальної посадки речі по фігурі  

 

Сьогодні наш експерт дає відповідь на питання, що саме означає «ідеальна посадка виробу на фігурі».

Експерт Burdastyle
Гоша Альтшулер
Український дизайнер бренду Gosha Altshuler протягом 12 років. Зберігаючи традиції кравецького мистецтва, дає нове життя класичним рішенням, а гостромодні речі перетворює на "носибельні" моделі.

Для мене це скоріше віртуальне, ніж природне поняття, я б вважав за краще говорити «правильна посадка». Всі ми знаємо, що досконалих і ідеальних фігур не буває, тому правильна посадка одягу повинна підкреслювати достоїнства і нівелювати недоліки фігури. Правильна посадка - це перш за все зручність і комфорт одягу.

Правильна посадка також залежить від призначення одягу, стилю і напрямку в моді.

 

Поради від дизайнера

При правильній посадці одяг не повинен мати вигляд не за розміром, річ не повинна сильно обтягувати або провисати (якщо цього не потрібно за моделлю). Довжина і обсяги повинні бути збалансовані щодо людини, для якої призначений даний виріб.

 

Секрети ідеальної посадки речі по фігурі  

Правильна посадка - це еталон кваліфікації та професіоналізму конструктора одягу.

 

У правильної посадки є три основні чинники:

 

  1. Правильні мірки (будь-то базові, або індивідуально зняті). Одне єдине значення навіть з різницею в пару міліметрів може призвести до розбалансування конструкції, а в подальшому і в виробництві самого одягу, що природно спричинить за собою неправильну посадку.
  2. Кваліфікація і рівень майстерності самого конструктора одягу. Він зобов'язаний правильно і грамотно визначати надбавки на свободу, якісний склад матеріалів і фурнітури і, звичайно ж, володіти знаннями з технології пошиття одягу
  3. Грамотно проведена примірка, швидше за все не одна, дозволить домогтися правильної посадки одягу на фігурі.

 

Секрети ідеальної посадки речі по фігурі

 

"Тому наприкінці я хочу ще раз нагадати істину з істин: правильна посадка - це перш за все зручність і комфорт одягу», - нагадує дизайнер.

 

Сподіваємося, що дотримуючись цих простих правил від Гоші Альтшулера, ви завжди матимете бездоганний вигляд.

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Правильна посадка - це майже мистецтво. Довіряюся конструкторам викрійок Burda. При їх використанні залишається лише точно зняти свої мірки і при необхідності внести індивідуальні корективи.

Хіт продажу