0

Як пошити сумку для йоги

Чи будете ви займатися в залі або на свіжому повітрі, завжди стане в пригоді сумка, в якій зручно носити одяг, рушник і, звичайно, килимок для йоги. Килимок кріпиться до сумки зовні за допомогою регульованої ручки з пряжками.

Вам знадобиться:

двохлицьова тканина; флізофікс; нитки; пропрасовувач; ножиці та ножиці-зигзаг; кравецькі шпильки; олівець; голки для металізованих ниток; лінійка; металеві пряжки; шаблон квітки.


КРОК 1

Викроїти деталі сумки (в розмірах уже враховані припуски 1 см):

2х сірі по 25 х 50 см

1х рожева 30 х 45 см

2х ручки по 105 х 4 см

4х ручки по 14 х 4 см

2х ручки по 126 х 4 см


КРОК 2

Для квітки лотоса припрасувати до рожевої тканини за допомогою флізофіксу шматок тканини розміром бл. 20 х 13 см. За необхідності використовувати пропрасовувач.


КРОК 3

Шаблон квітки намалювати на аркуші паперу, вирізати і перевести на на флізофікс. Квітку вирізати.


КРОК 4

Квітку розташувати посередині нижньої деталі сумки і припрасувати. Квітку настрочити по всіх контурах зигзагом, використовуючи металізовані нитки.


КРОК 5

По дві деталі кожної ручки скласти разом рожевої боком всередину і зшити поздовжні зрізи на відстані 1 см. Ручки вивернути.


КРОК 6

Кожну ручку вистрочити по поздовжніх краях на відстані 5 мм.


КРОК 7

Один кінець кожної короткої ручки (довжина 14 см) протягнути через пряжку і пришити.


КРОК 8

Виконати два поперечних шва сумки, закріплюючи при цьому ручки: спереду внизу - короткі ручки з пряжками, ззаду - ручку довжиною 105 см.


КРОК 9

Кожен кінець ручки довжиною 126 см підвернути спочатку на один бік, потім на інший і пришити. Ручку приколоти до сумки і пришити вгорі, прокладаючи строчки хрест-навхрест для більшої міцності.


КРОК 10

Виконати бокові шви сумки. Верхній зріз сумки відвернути на виворітний бік на ширину 6 см і пришити по контуру на відстані 5 мм. Припуски всіх швів зрізати ножицями-зигзаг або обметати на оверлоці.

 

За матеріалами Burda 1/2018


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Чудова ідея! Візьму в свої закладки. Дякую.

Хіт продажу