0

Гламурні гарбузики на Хелловін власноруч

Хелловін легко перетвориться на гламурну вечірку з нашим декором із гарбузів! До та після свята ці красунчики ще довго тішитимуть око. Кольори для фарбування декоративних гарбузиків ви можете вибрати на власний смак: традиційні або в тон інтер'єру.

 

Хелловін 2019: костюми для дітей і дорослих за один вечір

 

Вам знадобиться:

Крейдяний матовий спрей білого кольору, сипучі блискітки, акрилова металізована фарба-патина кольору золота, крейдяна фарба або спрей чорного кольору, пензлі, губка, металізований маркер золотистого кольору, декоративні гарбузи, металеві креслярські кнопки золотистого кольору, сантиметрова стрічка, крейдяний олівець, рукавички, кухонні рушники, палітра для фарб.

 

Шиємо подушечку для голок у техніці печворк у вигляді гарбуза

 


КРОК 1

Спочатку пофарбуйте стебло гарбуза акриловою металізованою фарбою-патиною золотистого кольору та залиште для повного висихання.


КРОК 2

Потім на весь гарбуз нанесіть крейдяну фарбу чорного кольору або ж розпорошіть спрей.


КРОК 3

Поки фарба ще не висохла, гарбуз обсипте блискітками. Залиште до повного висихання.


КРОК 4

Для декорування гарбуза креслярськими кнопками фарба має повністю висохнути. Потім за допомогою крейдяного олівця та сантиметрової стрічки розмітьте інтервали між кнопками.


КРОК 5

Креслярські кнопки втиснути в гарбуз за розміткою.


КРОК 6

За бажання гарбузи можна розмалювати металізованим маркером золотистого кольору: для цього просто виконайте штрихи різної довжини із нерівномірними інтервалами.

 

ФОТО: JAN SCHMIEDEL. PRODUKTION: CATHARINA HADER

За матеріалами Burda 11/2018


0
Поділитись:

Хіт продажу