Потайна застібка-блискавка

Потайні застібки-блискавки випускаються тільки 22 см, 40 см і 60 см завдовжки. Застібка-блискавка має бути довша за розріз для застібки мінімум на 2 см. Вона пришивається перед виконанням шва вище або нижче розрізу, тобто при повністю відкритих зрізах. Для пришивання потайної застібки-блискавки потрібна спеціальна лапка швейної машини, яка входить в обов'язковий комплект лапок, що додається до багатьох сучасних швейних машин.

 

 

Пришити застібку-блискавку

Потайну застібку-блискавку відкрити та притиснути спіраль нігтем великого пальця так, щоб можна було побачити «лінію шва» між тасьмою і спіраллю. Відкриту застібку-блискавку накласти зовнішнім боком на лицьовий бік виробу вздовж одного краю розрізу. Щоб застібка-блискавка була пришита точно за розміченою лінією шва, треба визначити інтервал між краєм тасьми застібки-блискавки та зрізом тканини: ширина припуску на шов мінус 1 см ширини тасьми = відстань до зрізу тканини. Верхній кінець тасьми застібки-блискавки приколоти до тканини шпилькою на потрібній відстані – див. вище. Нижній кінець тасьми застібки-блискавки виступає за нижній кінець розрізу. Лапку швейної машини встановити над застібкою-блискавкою так, щоб спіраль розташовувалася під виїмкою лапки праворуч від голки. Застібку-блискавку пришити від верхнього кінця до мітки розрізу. Застібнути застібку-блискавку.

 

Другу тасьму застібки-блискавки накласти зовнішнім боком на лицьовий бік тканини вздовж іншого краю розрізу та приколоти верхній кінець тасьми шпилькою. Застібку-блискавку знову розстібнути. Лапку швейної машини встановити над застібкою-блискавкою так, щоб спіраль розташовувалася під виїмкою лапки ліворуч від голки. Тасьму настрочити від верхнього кінця до мітки розрізу. Застібнути застібку-блискавку.

Зшити зрізи деталей крою нижче мітки розрізу для застібки, відігнувши нижній вільний кінець застібки-блискавки на припуски на шов і почавши шов максимально близько до останніх стібків швів пришивання застібки-блискавки. Зайвий кінець застібки-блискавки зрізати й обкантувати смужкою тканини.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня прямого крою

Бокові волани на переді і спинці прямої сукні металік красиво обіграють не тільки плечі,...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця коротка А-силуету

Рано чи пізно пора повертатися в місто. А коротенька спідниця в квіточку, зібрана спереду на...

39.90 грн.

Сукня коктейльна на корсажній основі

Сьогодні ви запрошені на коктейль? Нарешті з'явилася прекрасна можливість спробувати свої сили у...

39.90 грн.