Потайна застібка-блискавка

Потайні застібки-блискавки випускаються тільки 22 см, 40 см і 60 см завдовжки. Застібка-блискавка має бути довша за розріз для застібки мінімум на 2 см. Вона пришивається перед виконанням шва вище або нижче розрізу, тобто при повністю відкритих зрізах. Для пришивання потайної застібки-блискавки потрібна спеціальна лапка швейної машини, яка входить в обов'язковий комплект лапок, що додається до багатьох сучасних швейних машин.

 

 

Пришити застібку-блискавку

Потайну застібку-блискавку відкрити та притиснути спіраль нігтем великого пальця так, щоб можна було побачити «лінію шва» між тасьмою і спіраллю. Відкриту застібку-блискавку накласти зовнішнім боком на лицьовий бік виробу вздовж одного краю розрізу. Щоб застібка-блискавка була пришита точно за розміченою лінією шва, треба визначити інтервал між краєм тасьми застібки-блискавки та зрізом тканини: ширина припуску на шов мінус 1 см ширини тасьми = відстань до зрізу тканини. Верхній кінець тасьми застібки-блискавки приколоти до тканини шпилькою на потрібній відстані – див. вище. Нижній кінець тасьми застібки-блискавки виступає за нижній кінець розрізу. Лапку швейної машини встановити над застібкою-блискавкою так, щоб спіраль розташовувалася під виїмкою лапки праворуч від голки. Застібку-блискавку пришити від верхнього кінця до мітки розрізу. Застібнути застібку-блискавку.

 

Другу тасьму застібки-блискавки накласти зовнішнім боком на лицьовий бік тканини вздовж іншого краю розрізу та приколоти верхній кінець тасьми шпилькою. Застібку-блискавку знову розстібнути. Лапку швейної машини встановити над застібкою-блискавкою так, щоб спіраль розташовувалася під виїмкою лапки ліворуч від голки. Тасьму настрочити від верхнього кінця до мітки розрізу. Застібнути застібку-блискавку.

Зшити зрізи деталей крою нижче мітки розрізу для застібки, відігнувши нижній вільний кінець застібки-блискавки на припуски на шов і почавши шов максимально близько до останніх стібків швів пришивання застібки-блискавки. Зайвий кінець застібки-блискавки зрізати й обкантувати смужкою тканини.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Накидка-пончо із шерстяного велюру

Розмір універсальний.

49.95грн.

Зараз переглядають

Жакет короткий без коміра

Особливо ефектний вигляд жакет довжиною до талії буде мати із сукнями та спідницями. Його...

49.95грн.

Рюкзак в спортивному стилі

Рюкзак в спортивному стилі пошитий зі щільного попліну кольору хакі. Похідний аксесуар також...

62.95грн.