Як укоротити застібку блискавку

Довжина роз'ємних застібок-блискавок складає 30–35 і 40–80 см із кроком 5 см. Проте часто потрібна інша довжина застібки-блискавки, і в цьому разі застібку-блискавку треба просто укоротити.

 

Для цього потрібно точно виміряти довжину застібки-блискавки виробу та відкласти потрібний відрізок на тасьмах застібки-блискавки в напрямі вгору від нижнього кінця застібки-блискавки. Поставити мітки.

 

У металевої застібки-блискавки обережно розняти верхні обмежувачі, видалити їх і покласти по обидва боки від застібки-блискавки. Верхні зайві зубчики видалити маленькими кусачками, закінчивши роботу приблизно на 0,5 см нижче поставлених міток. Потім надіти на тасьми застібки-блискавки зняті верхні обмежувачі та міцно їх притиснути.

У застібки-блискавки із пластиковими зубчиками верхні обмежувачі та потрібну кількість зубчиків видалити маленькими кусачками і виконати біля верхніх зубчиків, що залишилися, по об'ємному закріпу міцною ниткою.

 

У дуже тонких пластикових застібок-блискавок замість зубчиків є спіраль. У цьому разі зрізати верхні кінці тасьм застібки-блискавки, залишивши припуски довжиною по 2 см, а потім прихопити ці припуски у шви або підігнути їх вниз навскоси.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня трикотажна просторого крою

Завдяки пришивним боковим частинам у сукні з'являються своєрідні «рукави», які вдало приховують...

49.95грн.

Зараз переглядають

Піджак класичного крою

Ну як не помітити такого стилягу! Адже на ньому приголомшливий піджак класичного фасону, але...

49.95грн.

Топ розкльошеного силуету

Пошити цей просторий топ з вирізом човником не складе великих труднощів. Округлені частини спинки...

49.95грн.