0

Як укоротити застібку блискавку

Довжина роз'ємних застібок-блискавок складає 30–35 і 40–80 см із кроком 5 см. Проте часто потрібна інша довжина застібки-блискавки, і в цьому разі застібку-блискавку треба просто укоротити.

 

Для цього потрібно точно виміряти довжину застібки-блискавки виробу та відкласти потрібний відрізок на тасьмах застібки-блискавки в напрямі вгору від нижнього кінця застібки-блискавки. Поставити мітки.

 

У металевої застібки-блискавки обережно розняти верхні обмежувачі, видалити їх і покласти по обидва боки від застібки-блискавки. Верхні зайві зубчики видалити маленькими кусачками, закінчивши роботу приблизно на 0,5 см нижче поставлених міток. Потім надіти на тасьми застібки-блискавки зняті верхні обмежувачі та міцно їх притиснути.

У застібки-блискавки із пластиковими зубчиками верхні обмежувачі та потрібну кількість зубчиків видалити маленькими кусачками і виконати біля верхніх зубчиків, що залишилися, по об'ємному закріпу міцною ниткою.

 

У дуже тонких пластикових застібок-блискавок замість зубчиків є спіраль. У цьому разі зрізати верхні кінці тасьм застібки-блискавки, залишивши припуски довжиною по 2 см, а потім прихопити ці припуски у шви або підігнути їх вниз навскоси.

0
Поділитись:

Хіт продажу