Пишно, модно, романтично: як використати рюші в актуальному дизайні одягу

Складний крій з підрізами і виточками, а також пишні зборки на одязі – не єдине рішення для створення модного об’єму. До справи можна підійти з фантазією і буквально «виліпити» пишний комір або рукав із густого рюша. Зібраними смужками тканини можна розшити також велику площу полотна і отримати оригінальну фактуру для цілого виробу. Експерименти з цим видом декору дають ефектний результат однаково на тонких і на щільних тканинах.

 

 

Додати пишності! Шиємо рюші

 

Дизайн моделей з рюшами також є і серед готових викрійок Burda. Вони нам ілюструють авангардну реалізацію, попри те, що цей декор є традиційним у кравецькій справі.

 

Імпровізовані текстури з рюша

На короткому жакеті тканина з пишними рюшами створює ілюзію хутра або пір'я, перетворюючи його на особливу річ! Уздовж одного борту і частини горловини вручну нашиті ланцюжки. Об'ємні рюші на прямій шовковій сукні настрочені спереду від горловини до низу. Ніби скупчення коралів, а може, бурхливий водоспад... Така оздоба викликає прекрасні асоціації.

 

Жакет Burda Style 7/2013 #101, сукня Burda Style 8/2015 #114

 

 

Пишно, модно, романтично

Рюші уздовж коміра і маленькі складки спереду - легкі історичні натяки - добре вписуються в сучасні тренди. Блузка і плаття, пошиті за однією викрійкою, мають грайливий, легкий і шляхетний вигляд одночасно. Деталі з тюлю дублюються більш щільною тканиною, і тільки довгі рукави просвічують.

 

Модна абетка: літера Р

 

Сукня #105 і блуза Burda Style 8/2013 #104

 

 

Екстра-оздоблення

Довгий мохеровий жакет на підкладці в будь-якому випадку гідний компліментів. А якщо замість звичайного коміра пришити до зрізів горловини широкі рюші, то він стане ще затишнішим, наче це не імпровізовані рюші, а справжнє хутро.

 

Жабо і кокільє: модна осінь з кутюрними деталями

 

Жакет #107, блузка #116А і спідниця Burda Style 1/2012 #117

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто-кокон О-силуету

Пальто О-силуету м’яко облягає фігуру, ніби кокон, і не сковує рухів. Витончений виріз, кишені у...

35 грн.

Зараз переглядають

Брюки широкого крою в стилі Марлен Дітріх

Широкі брюки в стилі Марлен Дітріх із боковими швами, зміщеними вперед. ...

40 грн.

Спідниця в кругову складку

Щоб пошити цю романтичну і гламурну спідницю в кругову складку, довго рахувати вам не доведеться:...

0 грн.