Вшити рукави!

Крильце, дзвіночок, летюча миша - на перший погляд нічого спільного між цими слова немає. Але наші майстрині знають, що це лише початок списку моделей рукавів. Але щоб почати моделювання цих фасонів, ми радимо трошки більше дізнатись про вшивання рукавів.

 

 

 

Для припосаджування рукава по окату.

Від мітки до мітки  прокласти по обидва боки від розміченої лінії шва по машинній строчці великим стібком. Кінці ниток мають виступати за кінці швів на довжину по 5 см. Тканину на нижні нитки поки не стягувати. Рукав скласти вздовж, лицьовим боком усередину, сколоти та зшити зрізи рукава. Припуски шва розпрасувати. Рукав скласти з виробом лицьовими боками і вколоти спочатку тільки в нижню частину пройми, сумістивши нижній шов рукава з боковим швом, а також поперечні мітки пілочки/переду та рукава. При цьому не припосаджувати ні рукав, ні пройму. Потім приколоти рукав біля поперечної мітки над плечовим швом. Лише тепер стягувати окат рукава на нижні нитки, поки окат не увійде у пройму. Рукав вколоти у пройму, рівномірно розподіливши складки. Рукав вметати.

 

Виріб приміряти (з підплечиком, якщо він передбачений у моделі). Переконавшись, що рукав сидить добре, вшити його (з боку рукава), почавши строчку від шва рукава і проклавши її впритул до зметувальних стібків, щоб їх потім було легко видалити. Щоб уникнути утворення складочок, у жодному разі не розтягувати пройму, а обережно розгладжувати тканину обома руками в обидва боки від виконуваного шва (у боки зрізів і рукава).

 

Припуски шва вшивання рукава не запрасовувати ні на пілочку/перед і спинку, ні на рукав, а обережно припрасувати з боку рукава, притискаючи зборки.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блуза з запахом

Двохлицьова шовкова тканина і оригінальний крій переду, що створює ефект запаху, - головні...

33.50грн.

Зараз переглядають

Пальто прямого крою з асиметричною застібкою

Пряме пальто з асиметричною потайною застібкою на кнопки, кишенями в рельєфних швах пілочок і...

33.50грн.

Сукня з пишною спідницею

Протилежності сходяться: жіночне плаття в дусі 50-х, з квітковим принтом, глибоким V-подібним...

33.50грн.