Вшити рукави!

Крильце, дзвіночок, летюча миша - на перший погляд нічого спільного між цими слова немає. Але наші майстрині знають, що це лише початок списку моделей рукавів. Але щоб почати моделювання цих фасонів, ми радимо трошки більше дізнатись про вшивання рукавів.

 

 

 

Для припосаджування рукава по окату.

Від мітки до мітки  прокласти по обидва боки від розміченої лінії шва по машинній строчці великим стібком. Кінці ниток мають виступати за кінці швів на довжину по 5 см. Тканину на нижні нитки поки не стягувати. Рукав скласти вздовж, лицьовим боком усередину, сколоти та зшити зрізи рукава. Припуски шва розпрасувати. Рукав скласти з виробом лицьовими боками і вколоти спочатку тільки в нижню частину пройми, сумістивши нижній шов рукава з боковим швом, а також поперечні мітки пілочки/переду та рукава. При цьому не припосаджувати ні рукав, ні пройму. Потім приколоти рукав біля поперечної мітки над плечовим швом. Лише тепер стягувати окат рукава на нижні нитки, поки окат не увійде у пройму. Рукав вколоти у пройму, рівномірно розподіливши складки. Рукав вметати.

 

Виріб приміряти (з підплечиком, якщо він передбачений у моделі). Переконавшись, що рукав сидить добре, вшити його (з боку рукава), почавши строчку від шва рукава і проклавши її впритул до зметувальних стібків, щоб їх потім було легко видалити. Щоб уникнути утворення складочок, у жодному разі не розтягувати пройму, а обережно розгладжувати тканину обома руками в обидва боки від виконуваного шва (у боки зрізів і рукава).

 

Припуски шва вшивання рукава не запрасовувати ні на пілочку/перед і спинку, ні на рукав, а обережно припрасувати з боку рукава, притискаючи зборки.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня з перехресним коміром

Довгий шалевий комір, що перехрещується спереду, становить головну родзинку цієї моделі з...

35 грн.

Зараз переглядають

Ковдра-конверт

Затишно складений конверт утеплений волюменфлізом. Ваш малюк буде спати спокійно! ...

0 грн.

Жакет у байкерському стилі без коміра

У модному шкіряному жакеті з рукавами реглан так приємно позувати! Плечові кокетки прострочені...

35 грн.