0
Акція 1+1=3

Рукав доломан: шиємо без проблем

Назвою цього виду рукава ми завдячуємо старовинному турецькому довгополому одягу, схожому на халат із довгими рукавами. Пізніше доломан запозичили угорські гусари, а слідом за ними військові в інших країнах. В сучасності цей крій широко використовується в моделях зі щільних матеріалів, блузонах, джемперах, шерстяних і трикотажних сукнях.

 

Блузон Burda 12/2011#109 B

 

Такий рукав вставляється у прямокутну пройму. Верхні зрізи бокових частин рукава (= шов рукава) стають до поперечної мітки частиною лінії шва пришивання рукава.

 

 

Щоб перед і спинка не порвалися в кутах пройми, припрасуйте з виворітного боку шматочки прокладки флізелін поверх розмічених ліній швів. Виконайте плечові шви. Припуски швів розпрасуйте.

 

Приколіть рукав від кута до кута до переду і спинки, сумістивши мітки пришивання рукава. Плечову мітку рукава вирівняйте з плечовим швом. Приметайте рукав і пришийте. Шов повинен починатися/закінчуватися точно в куті.

 

Рукав реглан

 

Виконайте боковий шов, потім шов рукава від поперечної мітки до нижнього зрізу. Припуски шва переду і спинки надсічіть, відповідно, у кут впритул до останнього стібка.

 

 

Припуски бокового шва і шва рукава розпрасуйте. Виверніть рукав виворітним боком всередину. Приколіть рукав до переду від кута лицьовим боком до лицьового боку. Поперечну мітку вирівняйте з боковим швом. Виконайте шов. Потім так само пришийте рукав до спинки.

 

Рукав кімоно

 

 

Сукня з оборками

Чарівна сукня в дусі 70-х - з великою оборкою навколо горловини, ще двома по нижньому краю і широкими рукавами доломан. Щоб не мати занадто «приторний» вигляд, доповніть сукню класичними аксесуарами з темно-коричневої шкіри, з золотими деталями.

 

Весна: час романтичних блузок із шифону

 

Сукня Burda 1/2015#105 B

 

Куртка-вітровка

Головна родзинка прямої куртки без коміра з потайною застібкою-блискавкою - рукава доломан, що поєднують в собі елементи кімоно і реглана. У бокових швах передбачені зручні кишені.

 

Спортшик: у центрі уваги - парка

 

Куртка Burda 4/2012#114, сукня Burda 4/2012#103 C

 

Сукня прямого крою

Ви запрошені на коктейль і нова сукня має бути готова до завтрашнього дня? Послуги доброї феї не знадобляться, ви легко впораєтеся з цим завданням: у цієї моделі прямий силует, фігурні пройми і горловина човником з глибоким розрізом спереду.

 

Сукня Burda 12/2011#110

 

Жакет букле

Відчути себе розкуто і в той же час бути досить елегантною дозволить широкий жакет із букле без коміра і зі злегка зміщеною щодо центру потайною застібкою. Оригінальні вшивні рукави зібрані внизу на манжети. Модель являє ідеальні пропорції для високих дівчат.

 

Жакет Burda 4/2012#113, топ Burda 4/2012#111

 

Шкіряний блузон

Тонка шкіра надає особливого шику цьому ансамблю! Екстравагантний блузон з укороченими рукавами і ламаною лінією пройм злегка призборений по нижньому краю.

 

Блузон у спортивному стилі - весняний must have

 

Блузон Burda 12/2011#109 A, штани Burda 12/2011#111 B

 

 
0
Поділитись: