Рукав доломан: шиємо без проблем

Назвою цього виду рукава ми завдячуємо старовинному турецькому довгополому одягу, схожому на халат із довгими рукавами. Пізніше доломан запозичили угорські гусари, а слідом за ними військові в інших країнах. В сучасності цей крій широко використовується в моделях із щільних матеріалів, блузонах, джемперах, шерстяних і трикотажних сукнях.

 

Блузон 109 B Burda 12/2011

 

Такий рукав вставляється у прямокутну пройму. Верхні зрізи бокових частин рукава (= шов рукава) стають до поперечної мітки частиною лінії шва пришивання рукава.

 

 

Щоб перед і спинка не порвалися в кутах пройми, припрасуйте з виворітного боку шматочки прокладки флізелін поверх розмічених ліній швів. Виконайте плечові шви. Припуски швів розпрасуйте. Приколіть рукав від кута до кута до переду і спинки, сумістивши мітки пришивання рукава. Плечову мітку рукава вирівняйте з плечовим швом. Приметайте рукав і пришийте. Шов повинен починатися/закінчуватися точно в куті.

 

 

Виконайте боковий шов, потім шов рукава від поперечної мітки до нижнього зрізу. Припуски шва переду і спинки надсічіть, відповідно, у кут впритул до останнього стібка.

 

 

Припуски бокового шва і шва рукава розпрасуйте. Виверніть рукав виворітним боком всередину. Приколіть рукав до переду від кута лицьовим боком до лицьового боку. Поперечну мітку вирівняйте з боковим швом. Виконайте шов. Потім так само пришийте рукав до спинки.

 

 

 
Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Комбінезон з V-подібним вирізом

Насолоджуйтесь відпочинком і теплими днями в легкому комбінезоні з імпровізованими рукавчиками і...

35 грн.

Зараз переглядають

Сукня-майка трикотажна приталеного силуету

Трикотажні топ і сукні приталеного силуету. ...

40 грн.

Блуза-сорочка з пластроном і коміром-стойкою

Блузка сорочкового крою з пластроном і коміром-стойкою, оздоблена мереживною стрічкою. ...

40 грн.