Рукав доломан: шиємо без проблем

Назвою цього виду рукава ми завдячуємо старовинному турецькому довгополому одягу, схожому на халат із довгими рукавами. Пізніше доломан запозичили угорські гусари, а слідом за ними військові в інших країнах. В сучасності цей крій широко використовується в моделях із щільних матеріалів, блузонах, джемперах, шерстяних і трикотажних сукнях.

 

Блузон 109 B Burda 12/2011

 

Такий рукав вставляється у прямокутну пройму. Верхні зрізи бокових частин рукава (= шов рукава) стають до поперечної мітки частиною лінії шва пришивання рукава.

 

 

Щоб перед і спинка не порвалися в кутах пройми, припрасуйте з виворітного боку шматочки прокладки флізелін поверх розмічених ліній швів. Виконайте плечові шви. Припуски швів розпрасуйте. Приколіть рукав від кута до кута до переду і спинки, сумістивши мітки пришивання рукава. Плечову мітку рукава вирівняйте з плечовим швом. Приметайте рукав і пришийте. Шов повинен починатися/закінчуватися точно в куті.

 

 

Виконайте боковий шов, потім шов рукава від поперечної мітки до нижнього зрізу. Припуски шва переду і спинки надсічіть, відповідно, у кут впритул до останнього стібка.

 

 

Припуски бокового шва і шва рукава розпрасуйте. Виверніть рукав виворітним боком всередину. Приколіть рукав до переду від кута лицьовим боком до лицьового боку. Поперечну мітку вирівняйте з боковим швом. Виконайте шов. Потім так само пришийте рукав до спинки.

 

 

 
Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки прямого крою з великими кишенями

Ті, хто живе в динамічному ритмі, і хоче мати елегантний вигляд, не пройдуть мимо широких...

49.95грн.

Зараз переглядають

Туніка зі складками на спинці

Яскравому пернатому другу подобається ця «сонячна» туніка з трохи вкороченими рукавами. Її...

49.95грн.

Болеро для дівчинки

Ажурне болеро якнайкраще доповнить плаття без рукавів. Мереживо потрібно розкроїти так, щоб...

49.95грн.