Рукав кімоно

Це найважчий в обробці вид рукава, так як для необхідної свободи рухів доводиться вшивати клин(ластовицю). При цьому дуже важливо перевести з викрійки на деталі крою мітки суміщення та контрольні мітки - тільки в цьому випадку можна точно вшити ластовицю. Деталі рукавів крояться разом з передом і спинкою.

 

 

Залежно від моделі ластовиця може мати форму чотирикутника, ромба або трикутника. Особливо зручна ластовиця, суцільнокроєна з нижньою частиною рукава (1).

 

ВАЖЛИВО: перед і спинка мають гострі вирізи. Щоб уникнути розривів в цих місцях, припрасуйте з виворітного боку на розмічені лінії швів шматочки прокладки флізелін. Як вшити ластовицю? Виконайте боковий шов до кута. В кінці шва виконайте закріп (2).

Припуски шва розпрасуйте. Приколіть ластовицю до спинки від бокового шва до гострого кута вирізу лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши однакові контрольні мітки.  Пришийте. В кінці шва виконайте закріп (3).

 

 

Надсічіть спинку до вершини кута поруч зі швом впритул до останнього стібка (4).

 

Потім приколіть спинку до ластовиці від кінця надсічки до нижнього зрізу рукава лицьовим боком до лицьового боку і пришийте (5).

Таким же чинимо пришийте перед до ластовиці. Тільки тепер виконайте плечовий шов виробу і, відповідно, верхній шов рукава. Ластовицю можна пришити знизу. Цей спосіб простіший за попередній. Зрізи переду і спинки обшиваються обшивкою. Накресліть обшивку на деталях викрійки: від ліній вшивання ластовиці потрібно відкласти по 2 см. Обшивку викроїть двічі: з основної і підкладкової тканини. Обтшиви приколіть до ластовиці зверху розмічених швів вшивання лицьовим боком до лицьового боку і пришийте. Розріжте обшивку між швами в кут впритул до лінії строчки (6).

Заметайте обшивки на виворітний бік. Краї припрасуйте (7).

Виконайте бокові шви. Припуски швів розпрасуйте. Краї надсічки приметайте до ластовиці, звертаючи увагу при цьому на контрольні мітки, і пришийте в край (8).

Потім виконайте плечові шви і верхні шви рукавів. Припуски швів розпрасуйте.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блуза з пишними оборками на рукавах

Яскраві смуги і пишні оборки внизу коротких рукавів не залишать цю модель без уваги! Ідеальну...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки кльош

Ніжний колір і бездоганний крій без зайвих деталей гарантують повний успіх! Жакет доповнюють...

39.90 грн.

Сукня-сорочка в стилі сафарі

Сукня-сорочка в стилі сафарі з широким вшивним поясом і великими накладними кишенями. ...

44.90 грн.