0
Акція 1+1=3

Як вшити рукави. Основні правила

Крильце, дзвіночок, летюча миша - на перший погляд нічого спільного між цими слова немає. Але наші майстрині знають, що це лише початок списку моделей рукавів. Але щоб почати моделювання цих фасонів, ми радимо трошки більше дізнатися про вшивання рукавів.

 

Жакет Burda 3/2021#121

 

Припосадити рукав по окату

Від мітки до мітки  прокласти по обидва боки від розміченої лінії шва по машинній строчці великим стібком. Кінці ниток мають виступати за кінці швів на довжину по 5 см. Тканину на нижні нитки поки не стягувати.

 

Осіннє пальто: 20 стильних моделей простого крою

 

 

Рукав вметати в пройму

Рукав скласти вздовж, лицьовим боком усередину, сколоти та зшити зрізи рукава. Припуски шва розпрасувати. Рукав скласти з виробом лицьовими боками і вколоти спочатку тільки в нижню частину пройми, сумістивши нижній шов рукава з боковим швом, а також поперечні мітки пілочки/переду та рукава. При цьому не припосаджувати ні рукав, ні пройму.

 

Рукав кімоно

 

 

Потім приколоти рукав біля поперечної мітки над плечовим швом. Лише тепер стягувати окат рукава на нижні нитки, поки окат не увійде у пройму. Рукав вколоти у пройму, рівномірно розподіливши складки. Рукав вметати.

 

Рукав доломан: шиємо без проблем

 

 

Виріб приміряти (з підплечиком, якщо він передбачений у моделі). Переконавшись, що рукав сидить добре, вшити його (з боку рукава), почавши строчку від шва рукава і проклавши її впритул до зметувальних стібків, щоб їх потім було легко видалити. Щоб уникнути утворення складочок, у жодному разі не розтягувати пройму, а обережно розгладжувати тканину обома руками в обидва боки від виконуваного шва (у боки зрізів і рукава).

 

Припуски шва вшивання рукава не запрасовувати ні на пілочку/перед і спинку, ні на рукав, а обережно припрасувати з боку рукава, притискаючи зборки.

 

0
Поділитись: