0

Три способи, як зробити застібку на повітряні петлі

Застібка на повітряні петлі – це незамінний варіант застібки для речей з тонких і делікатних тканин. Окрім того, це витончений та елегантний елемент декору на вашому одязі. Найчастіше повітряні петлі використовують у літніх моделях, святковому вбранні, а також при створенні дитячого гардеробу.

 

Кардиган 109 A Burda 5/2013

 

Цей вид застібки простий у виконанні, особливо, якщо дотриматися наших рекомендацій і правильного алгоритму дій. До вашої уваги три найпоширеніших способи виконання застібки на повітряні петлі.

 

1. Застібка з окремих повітряних петель

Перш ніж розрізати рулик або тасьму на окремі петлі, відріжте спочатку одну петлю, приколіть її до зрізу борта і перевірте розмір. Розмір петлі залежить від розміру ґудзика. Основне правило: довжина петлі дорівнює половині довжини окружності ґудзика плюс припуск на шов.

 

Як виготовити рулик для повітряних петель

 

 

 

Тільки після перевірки наріжте інші петлі. Петлі приколіть до зрізу борта лицьовим боком до лицьового боку і зафіксуйте їх клейкою стрічкою, щоб петлі не зсувалися .

 

 

Підборт накладіть на борт зверху петель лицьовим боком до лицьового боку, приколіть і пришийте. Припуски шва зріжте близько до строчки. Підборт заметайте на виворітний бік, край припрасуйте. Борт вистрочіть за бажання.

 

2. Застібка з готової тасьми з повітряними петлями

Тасьму з петлями приметайте до зрізу борта лицьовим боком до лицьового боку так, щоб петлі починалися біля розміченої лінії шва і тасьма лежала на припуску на шов.

 

Застібка поло: швидкий спосіб

 

 

 

 

Підборт накладіть на борт зверху тасьми лицьовим боком до лицьового боку, приметайте і пришийте. Припуски шва зріжте близько до строчки. підборт заметайте на виворітний бік, край припрасуйте. Борт відстрочіть за бажанням.

 

3. Найшвидший спосіб

Готовий борт настрочіть на тасьму з петлями.

 

Доречний і милий вигляд має пояс-корсаж із застібкою на спинці на повітряні петлі у ніжної білої сукні з відкритою спиною.

 

Що можна пошити з прошви: 25 ідей на літо

 

Сукня 121 Burda 4/2013

 

0
Поділитись:

Хіт продажу