0

Застібка поло: швидкий спосіб

Застібка поло, оброблена однією смугою тканини. Для цього виду застібки ліву половину переду необхідно розрізати. Розріз розташований на відстані від лінії середини переду, рівній половині бажаної ширини планки. Довжина розрізу відповідає довжині застібки у готовому вигляді. Крім цього, вам знадобиться смуга тканини шириною, рівній подвійній ширині планки, і довжиною у 2 рази більше довжини розрізу плюс припуски на шви по всіх зрізах.

 

Блуза Burda 1/2010#113 B

 

Щоб уникнути розриву тканини в кінці розрізу, на цю ділянку з виворітного боку припрасуйте клапоть флізеліну. Краї розрізу розкладіть і настрочіть на смугу тканини лицьовим боком до лицьового боку в край, при цьому біля кінця розрізу прокладіть строчку якомога ближче до зрізу (див. стрілку на рис.).

 

Проста блузка: 15 ефектних моделей на весну

 

Припуски шва запрасуйте на смугу. Припуск по іншому поздовжньому зрізу смуги тканини запрасуйте на виворітний бік так, щоб смуга була у 2 рази ширша за планку в готовому вигляді. Смугу складіть уздовж навпіл виворітним боком усередину. Внутрішній край приметайте до шва пришивання і припрасуйте.

 

Як виконати застібку-поло на трикотажному виробі

 

 

Смугу вистрочіть із лицьового боку переду за периметром у край, прихопивши внутрішню половинку. Біля правого краю розрізу заметайте смугу вздовж шва пришивання на виворітний бік, біля кінця розрізу прокладіть поперечну строчку.

 

Як виконати класичну потайну застібку на ґудзики

 

 

Уздовж лівого краю розрізу смуга виступає в якості припуску під застібку.

 

Петельки для ґудзиків вручну та на машинці

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 132
69.9грн