Оборки і рюші: шиємо крок за кроком

Від вузьких до широких: оборки і рюші можуть прикрасити навіть найпростішу модель. Ми покажемо вам, як ідеально виконати цю тонку роботу.

 

Блузка Burda 6/2020#122

 

Так виконується оборка

Оборку пришивають до нижнього зрізу сукні або закріпляють під час обробки, наприклад, горловини або коміра. Нижній зріз оборки підгинають і застрочують у край або виконують підгин «руликом».

 

Верхній зріз оборки призборюють. Для цього вздовж зрізу слід прокласти дві строчки великим стібком.

 

Щоб рівномірно розподілити складки, на оборці слід відміряти і позначити від 4 до 8 відрізків однакової довжини. Далі позначити таку ж кількість відрізків по зрізу, до якого буде пришиватися оборка. Тепер оборку можна приколоти до зрізу лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши мітки.

 

Витончений декор: як виконати защипи

 

 

 

Утримуючи нижні нитки строчок, оборку слід стягнути до необхідної довжини. Зборки рівномірно розподілити по всій довжині оборки і міцно зав'язати кінці ниток.

 

Красиві зборки крок за кроком – майстер-клас

 

 

Важливо: на ділянках заокруглення і кутках зборки мають бути густішими, щоб по зовнішньому краю оборки був достатній об'єм.

 

Оборку пришивають до нижнього зрізу спідниці або рукава між строчками призборювання. Припуски шва обметують разом, запрасовують на спідницю або рукав і пришивають з лицьового боку. Якщо оборка має бути закріплена біля обшивки деталі, оборку слід пришити також між строчками призборювання.

 

Проста блузка: 15 ефектних моделей

 

 

Сукня-сорочка з оборками на планці застібки

Отримуємо задоволення від життя у дизайнерській сукні-сорочці з американською проймою, оборками вздовж планки з ґудзиками і поясом, що зав’язується, з того ж матеріалу.

 

Сукня-сорочка: 25 викрійок на будь-яку фігуру

 

Сукня Burda 5/2022#102

 

Сарафан з оборками на бретелях

Модель із ніжного і практичного вишитого полотна нагадує романтичні сукні Бріжит Бардо & Co. Повітряні оборки прикрашають виріз і тонкі бретелі. Еластична стрічка на спинці передбачена не лише для легкої драпіровки, а й для бездоганної посадки.

 

Easy-бар: 5 приголомшливих сарафанів із простими викрійками

 

Сукня Burda 7/2021#109

 

Так шиється рюш

Рюш завжди настрочується на виріб. З обох зрізів рюша слід виконати вузький підгин або підгин «руликом» і для призборювання прокласти дві строчки великим стібком посередині або вздовж одного краю рюшу на достатній відстані, щоб отримати оборки зверху і знизу.

 

Утримуючи нижні нитки строчок призборювання, стягнути рюш до необхідної довжини, а зборки рівномірно розподілити.

 

Приколоти рюш до виробу виворітним боком до лицьового боку, сумістивши розмічену лінію пришивання з проміжком між строчками призборювання. Настрочити рюш між строчками призборювання. Нитки строчок призборювання видалити.

 

Модний декор: буфи

 

Сукня з оборкою і рюшами біля горловини

Оборка в якості комірця, рюші біля горловини, квіткова вишивка і призборені по окатах рукави надають особливої чарівності цій лаконічній сукні на блискавці спереду. Пояс, що зав’язується, дозволяє м’яко підкреслити талію.

 

Сукня Burda 3/2020#107

 

Блузка з рюшами на рукавах

Хіба можна в чомусь відмовити маленькій принцесі? Особливо коли на ній блузка з ніжного вишитого батисту з пишними оборками і золотавими ґудзиками.

 

Денім назавжди! Колекція джинсового одягу для маленьких модниць

 

Блузка Burda 3/2021#133

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня-футляр з воланом і драпіровками

Плаття-футляр в новому світлі: пишний волан в вертикальному рельєфному шві і складки, що...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жилет приталений зі стьобаної тканини

Приталений теплий жилет з високим коміром-стойкою. ...

44.90 грн.

Блузка сорочкового крою з плетеним пластроном

З прямою блузкою сорочкового типу, на прихованих ґудзиках ви завжди будете у виграші! Її...

39.90 грн.