Просте рішення: як пришити еластичний пояс

Пояси на спідницях і брюках бувають різними. Один із найпростіших варіантів - пришити еластичний пояс. Влітку це особливо актуальне рішення. Адже для моделей простого крою пояс із широкої декоративної еластичної стрічки може бути додатковим декором або навіть головним акцентом. До того ж, такий пояс робиться швидко і просто.

 

Наприклад, якщо у вас бракує часу або терпіння, щоб пришити гумові жилки у спідниці 103 A з Burda 7/2018, ви можете просто "посадити" її на розтяжний пояс. Це рішення зекономить час для збирання відпускного гардеробу плюс ви отримаєте оригінальну річ.

 

спідниця 103 A Burda 7/2018

 

Еластичні пояси бувають різної ширини, з різних матеріалів, що більше або менше розтягуються. Найкраще виміряти довжину пояса по фігурі: оберніть еластичний пояс навколо талії, натягніть до потрібної довжини і відріжте, додавши припуск на шов бл. 5 см. Зшийте короткі краї пояса лицьовим боком до лицьового боку. Припуски шва розпрасуйте і пришийте до верхнього краю пояса.

 

 

На спідниці або брюках виконайте шви і припрасуйте їх. Верхній зріз обметайте. Щоб ширину спідниці або брюк розподілити рівномірно, розділіть верхній край спідниці або брюк і пояса на 8 рівних частин і розмітьте їх шпильками. Пояс приколіть до верхнього краю спідниці або брюк виворітним боком до лицьового боку, точно сумістивши мітки-шпильки. Шов на поясі сумістіть із лінією середини заднього полотнища спідниці або із заднім середнім швом брюк.

 

 

Пояс пришийте еластичною або зигзагоподібною строчкою, розтягуючи його до ширини спідниці або брюк.

 


Важливо: якщо верхній край спідниці або брюк набагато довший за верхній край пояса, то край слід призборити або закласти в складки до довжини, що дорівнює обхвату стегон плюс 5 см.


 

 


ПОРАДА: при шитті з товстих тканин внутрішній зріз пояса не підвертайте, а обметайте, накладіть на шов пришивання і приколіть. Пояс вистрочіть з лицьового боку точно у шов пришивання, прихопивши при цьому внутрішню половинку пояса.


 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки трикотажні для костюма Кажана

Анорак з крилами доповнюють двоколірні трикотажні брюки. Широкий пояс з еластичною стрічкою...

30 грн.

Зараз переглядають

Шорти-блумери на еластичному поясі

Широка туніка з рукавами-крильцями і шаровари завдовжки три чверті з резинкою на талії і внизу...

30 грн.

Пуловер простого крою з боковими розрізами

Прямий трикотажний пуловер - універсальна річ, яка виручить в той самий момент, коли необхідно...

30 грн.