Прямий пояс: технологія пошиття і два способи дублювання

Прямий пояс на спідниці, брюках або шортах пошити не складно, але є важливі пункти виконання, на які слід звернути увагу.

 

На листах викрійок Burda для пояса дається окрема викрійка або ж наводяться дані розміру пояса в сантиметрах. Ці дані (наприклад, пояс завдовжки 75 см, з яких 3 см - припуск під застібку, і завширшки 6 см, у готовому вигляді 3 см) зазначаються без урахування припусків на шви. Найкраще, якщо ви накреслите деталь пояса за наведеними розмірами і потім по цій деталі викроїте пояс за поздовжньою ниткою з припусками на шви 1-1,5 см по усіх зрізах.

 

Спідниця-олівець: 25 способів представити фігуру якнайкраще

 

Спідниця Burda 9/2017#115 A

 

Прямий пояс із прокладкою флізелін бундфікс

Пояс завжди дублюють прокладкою. Залежно від прокладки різниться і спосіб пошиття пояса. Швидко і просто шиється пояс із використанням прокладки флізелін бундфікс або флізелін штанцбанд, оскільки лінії швів і верхній згин на стрічці прокладки вже позначені перфорацією. Прокладка бундфікс випускається різної ширини і в різному виконанні, з обома боками однакової ширини або з одним боком вужчим, ніж інший. В останньому разі спочатку пришивається вужчий бік прокладки. Прокладку флізелін бундфікс припрасуйте до пояса з виворітного боку.

 

Усі види флізеліну

 

Пояс приколіть до верхнього зрізу спідниці або брюк лицьовим боком до лицьового боку, при цьому злегка припосадивши спідницю або брюки і залишивши виступати припуск під застібку біля одного краю розрізу і припуск на шов біля іншого краю розрізу. Пришийте пояс точно по лінії перфорації на прокладці.

 

 

Пояс відверніть вгору, припуски шва запрасуйте на пояс. Припуск по іншому поздовжньому зрізу пояса запрасуйте на виворітний бік.

 

Як пришити пояс до спідниці: промисловий спосіб

 

 

Пояс складіть уздовж навпіл лицьовим боком усередину і зшийте короткі зрізи. Припуски швів зріжте близько до строчок, на кутах зріжте навскіс.

 

Невидимі хитрощі: клейові прокладки

 

 

Пояс виверніть. Внутрішній край пояса приколіть до шва пришивання, на припуску під застібку сколіть краї.

 

Промисловий спосіб: застібка-блискавка, закрита одним краєм

 

 

Пояс вистрочіть за контуром у край, пришивши внутрішню половинку пояса до шва пришивання і зшивши краї припуску під застібку. Або ж можна пришити внутрішню половинку пояса до шва пришивання вручну, а краї припуску під застібку зшити вручну у стик.

 

Просте рішення: як пришити еластичний пояс

 

На товстих тканинах внутрішній зріз пояса не підвертайте, а обметайте, накладіть на шов пришивання і приколіть. Зрізи припуску під застібку підверніть і зшийте. Біля іншого краю розрізу пояс підверніть на ширину бл. 3 см і пришийте. Потім з лицьового боку прокладіть строчку точно в шов пришивання пояса, пришивши при цьому внутрішню половинку пояса. Закінчіть пояс петлею і ґудзиком або гачком із петлею.

 

 

Дублювання репсовою стрічкою

Також пояс можна дублювати репсовою стрічкою. Ширина репсової стрічки має відповідати ширині пояса в готовому вигляді. Пояс з основної тканини приметайте до верхнього зрізу спідниці або брюк лицьовим боком до лицьового боку, при цьому злегка припосадивши спідницю або брюки і залишивши виступати припуск під застібку біля одного краю розрізу і припуск на шов біля іншого краю розрізу.

 

Пояс пришийте. Репсову стрічку пришийте до припуску шва пришивання пояса максимально близько до шва, при цьому стрічка закінчується біля припусків уздовж коротких зрізів пояса.

 

Зручні брюки: сьогодні повсякденні, завтра елегантні

 

 

Пояс запрасуйте вгору на репсову стрічку. Репсову стрічку приметайте. Далі обробляйте пояс за описом для пояса з прокладкою бундфікс (див.опис вище).

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки без пояса із застібкою у боковому шві

Вузькі білі брюки без пояса і з застібкою в боковому шві красиво облягають ноги. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Баварський національний костюм

Дівчинка в червоному платтячку завжди буде в центрі уваги. У нього пишна спідничка, уздовж планок...

39.90 грн.

Туніка із застібкою на плечі

Немов сонячні промінчики, витягуються то вздовж, то впоперек жовті смужки на туніці з...

39.90 грн.