0

Рукав реглан

Рукав реглан що складається з однієї (1) або двох (2) частин, можна вшивати до або після зшивання бокових зрізів. Це залежить від форми рукава. В якій послідовності виконувати шви, ви можете визначити наступним чином. Якщо рукав складається з двох частин, складіть частини нижніми зрізами рукава. Якщо рукав складається з однієї частини, з'єднайте його по шву рукава. При заокругленому з'єднанні частин (боків) рукав вшивають після виконання швів виробу, при загостреному - рукав пришивають перед зшиванням зрізів виробу .

 

 

 

Вшивний рукав реглан

У виробі з рукавом реглан з однієї частини зшийте спочатку виточку і припрасуйте її плоско. Потім виконайте шви рукавів, припрасуйте. Вколіть рукави в пройми лицьовим боком до лицьового боку, сумыстивши мітки вшивання рукавів і лінії швів. Вметайте і вшийте рукави з їх боку. На початку і на кінці швів виконайте по закріпу (3). Припуски швів розпрасуйте зверху до початку заокруглення. Якщо шов реглан повинен бути відстрочений, то припуски шва запрасуйте в потрібний бык. У рукава реглан, що складається з двох частин, виконайте спочатку нижній шов,

розпрасуйте припуски шва. Потім вшийте рукав в пройму так, як втшивають рукав, що складається з однієї частини. На закінчення зметайте і зшийте верхні зрізи рукава.

 

 

Пришивний рукав реглан

У рукава, що складається з двох частин, приколіть передню частину рукава до переду лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши мітку пришивання рукава і лінії шва. Задню частину рукава приколіть до спинки лицьовим боком до лицьового боку. Приметайте і пришийте рукав (4). Припуски шва розпрасуйте або запрасуйте в один бік і настрочіть з лицьового боку. Єдиним швом виконайте боковий шов виробу і нижній шов рукава. Припуски шва розпрасуйте. На закінчення виконайте верхній шов рукава. Припуски шва розпрасуйте.

 

У рукава реглан, що складається з однієї частини, при необхідності зшийте спочатку виточку і припрасуйте її плоско. Потім приколіть рукав до переду лицьовим боком до лицьового боку, звертаючи увагу на мітки пришивання рукава, і до спинки, приметайте і пришийте. Припуски шва розпрасуйте або, взявши разом, запрасуйте в один бік і з лицьового боку настрочіть. Єдиною строчкою виконайте боковий шов виробу і шов рукава. Припуски розпрасуйте.

 

Рукав реглан із суцільнокроєною плечовою кокеткою

Такий рукав реглан завжди складається з двох частин і вшивається після виконання бокового шва виробу і нижнього шва рукава. Шов вшивання рукава і кокетки може бути заокругленим (5) або мати кут (5а).

 

Якщо кокетка складається з двох частин, то середній шов виконується перед вшиванням рукава. Заокруглений шов вшивання кокетки виконується так: приколіть рукав і частини кокетки до переду і спинки лицьовим боком до лицьового боку, спочатку сколіть припуски на нижній шов рукава і припуски на боковий шов, суміщаючи мітки пришивання рукава. Вметайте і вшийте рукав з його боку. Припуски шва на ділянці заокруглення надсічіть (6) і запрасуйте на кокетку. Потім виконайте верхній шов рукава. Припуски шва розпрасуйте. Якщо шов пришивання кокетки має кут, то він виконується наступним чином: вколіть рукав в пройму від кута до кута лицьовим боком до лицьового боку, вирівняйте нижній шов рукава і боковий шов виробу, а також мітки вшивання рукава. Вметайте і вшийте рукав з його боку.

Почніть і закінчіть шов точно біля кута. Припуски шва рукава надсічіть навскоси до кутка впритул до останнього стібка. Потім приметайте і пришийте частини кокетки від кута (7).

Припуски шва пришивання кокетки запрасуйте на кокетку. За бажанням відстрочіть частини кокетки до кутів. Виконайте верхній шов рукава. Припуски шва розпрасуйте.

0
Поділитись:

Хіт продажу