Шиємо підкладку на пальто та жакет

Підкладка пришивається тільки тоді, коли виріб з основної тканини пошитий повністю і ретельно випрасуваний. Підкладку можна пришити вручну або за допомогою швейної машини. Неважливо, який спосіб ви оберете, підкладка повинна бути викроєна і пошита точно і акуратно. Це означає, що всі коригування, які виникнуть після примірки виробу з основної тканини, повинні бути враховані також і для підкладки.

 

Для складки на вільне облягання виконайте середній шов спинки ділянками довжиною по приблизно 6 см: від верхнього і від нижнього зрізів, а також в області таліі. Якщо на спинці підкладки є середній шов, виконайте його повністю зверху вниз з припусками на шов шириною 1 см. Складку запрасуйте в один бік. Зшийте всі виточки і виконайте всі шви. Припрасуйте. Вшийте рукави.

 

 

ВАЖЛИВО: якщо для горловини спинки обшивка не передбачена, плечові зрізи зшийте лише до розміченої лінії шва вздовж переднього зрізу підкладки і припрасуйте. Якщо підгин низу підкладки залишається вільним, припуск на підгин низу підкладки на відстані приблизно 2 см вище від розміченої лінії нижнього краю запрасуйте на виворітний бік, підверніть і настрочіть.

 

Підкладку можна пришити таким способом

 

На жакеті / пальті видаліть зметувальні стібки вздовж бортів. Підкладку приколіть до підбортів і обшивки лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши плечові шви і лінії швів, і пришийте (див. малюнок зверху). Припуски швів запрасуйте на підкладку. Підкладку вкладіть в жакет / пальто виворотнім боком до виворітного боку.

 

Рукави підкладки вкладіть в рукави жакета / пальта виворітним боком до виворітного боку. Нижні зрізи кожного рукава виробу і підкладки біля шва рукава підверніть встик і сколіть.

Просуньте руку між жакетом / пальтом і підкладкою з боку нижнього зрізу, захопіть підвернуті нижні зрізи рукавів і витягніть на лицьовий бік. Шпильку видаліть, краї тримайте міцно.

 

Потім сколіть і зшийте нижні зрізи рукавів лицьовим боком до лицьового боку.

 

 

Припуск на підгин низу рукава знову відверніть вгору по згину і пришийте вручну потайними незатягнутими стібками. У разі вузьких двошовних рукавів буде досить, якщо ви пришиєте підгин до швів рукавів. З лицьового боку жакета / пальта витягніть рукави з основної тканини назовні, при цьому рукави підкладки вивернуться самі і увійдуть в рукави жакета / пальта.

 

Підгин низу підкладки: нижні зрізи підбортів приколіть до припуску на підгин низу, потім нижні зрізи підкладки підверніть вздовж нижніх зрізів пілочок і спинки жакета / пальта. Згин підкладки відтягніть вгору на 2 см м'якою дугою. Нижні зрізи підбортів і підкладки пришийте до підгину низу.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня з мереживним оздобленням

Сукня простого крою на кокетці. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня максі з довгими рукавами

Довга і майже прозора сукня з високим розрізом в передньому шві нагадує про безтурботні часи хіпі...

39.90 грн.

Спідниця-олівець

Вузька спідниця з баскою переду і суцільнокроєним воланом. Блузка зі спідницею чудово виглядають...

39.90 грн.