Як обробити підкладкою шліцу спідниці

Елегантна спідниця-олівець і сукня-футляр вузького крою - вічна і актуальна класика. Для зручності в них часто передбачена шліца. Дуже важливо вміти правильно обробити її підкладкою, щоб не зіпсувати ваш бездоганний образ. Ілюстрований курс Burda покаже, як це робиться.

 

Спідниця 107 Burda 10/2015

 

Якщо спідниця має однобічну шліцу з обшивкою для припуску під шліцу, шийте підкладку наступним чином: біля кінця шліци сколіть шви на спідниці і на підкладці, при цьому підкладкову тканину трохи посуньте. Підкладку підверніть і приколіть до обшивки припуску під шліцу. Інший край розрізу на відстані 1 см вниз від кінця розрізу зріжте впоперек, не доходячи 5 мм до краю припуску під шліцу. Підкладку надсічіть в куточок навскоси на глибину 5 мм (див. стрілку на рис.).

 

 

Підкладку підверніть і приколіть до припуску під шліцу і до обшивки уздовж іншого краю шліци.

 

 

Підкладку пришийте потайним швом.

Якщо у спідниці припуск під шліцу викроєний без обшивки, підкладка пришивається інакше: біля кінця шліци складіть шви спідниці і підкладки. Обшивки уздовж країв шліци підкладки відверніть в тому ж напрямі, що і у спідниці. Для цього припуск на шов на підкладці надсічіть на відстані бл. 1 см вище кінця шліци. Потім біля кінця шліци шви спідниці і підкладки сколіть, при цьому підкладкову тканину трохи посуньте. Полотнище спідниці з підкладкової тканини, що лежить зверху, біля шліци відверніть вгору. Полотнище спідниці з підкладкової тканини, що лежить знизу,  підверніть, приколіть до припуску під шліцу і пришийте вручну.

 

 

Відвернуте вгору полотнище спідниці з підкладкової тканини знову опустіть вниз і на відстані 1 см вниз від кінця розрізу надсічіть впоперек, не доходячи 5 мм до краю припуску під шліцу. Від цієї точки до низу зріжте підкладку паралельно краю припуску під шліцу. Підкладку надсічіть у куточок навскоси на глибину 5 мм (див. стрілку на рис.).

 

 

Підкладку підверніть, приколіть до припуску під шліцу і до обшивки і пришийте вручну.

 

 

Ті, хто поспішає, можуть відмовитися від обробки шліци на підкладці, але щоб підкладку не було видно під час ходьби, на ній в області шліци роблять напівкруглий виріз. Для цього перед розкроєм підкладкової тканини від деталі викрійки відріжте частину на відстані по бл. 5 см від країв розрізу на довжину шліци, заокруглюючи верхні кути. Краї вирізу на підкладковій тканини запрасуйте на виворітний бік і настрочіть. Підкладку закріпіть вище шліци спідниці і на припусках на підгин низу спідниці декількома стібками.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет без коміра із рукавами кімоно

Об'ємний жакет з рукавами кімоно, суцільнокроєними з пілочками, що застібається усього на...

33.50грн.

Зараз переглядають

Топ для дітей до одного року

Топ з округленим низом і застібкою поло також на кнопках. ...

33.50грн.

Пальто букле розкльошеного силуету

Навіть якщо свято буде на вулиці, ніякий вітер не страшний! Адже поверх красивої сукні вдягнуте...

33.50грн.