0

Шкіряна сумочка-пірамідка власноруч

Ця чарівна міні-сумочка пошита з натуральної шкіри. У сумки немає підкладки, але за бажанням її можна викроїти з бавовняної тканини або шовку.

Вам знадобиться:

натуральна шкіра, застібка-блискавка довжиною 18 см, нитки для шиття, клей для шкіри, ножиці, масштабна лінійка, лінійка для печворку, затискачі для тканини, олівець, ланковий ланцюжок довжиною 50 см, шаблон.


КРОК 1

Шаблон перевести на шкіру і викроїти три рази з припусками на шви 1 см. Викроїти петлю розміром 8 х 1,8 см. Поздовжні зрізи петлі підвернути на виворітний бік і зафіксувати клеєм для шкіри. Краї вистрочити в край.


КРОК 2

Припуски під застібку на блискавку надсікти, відвернути на виворітний бік і приклеїти.


КРОК 3

Застібку-блискавку закріпити затискачами і пришити.

 

ПОРАДА: щоб шкіра під час пришивання застібки-блискавки краще просувалася, під лапку швацької машини можна підкласти масштабну лінійку.


КРОК 4

Петлю приколоти і пришити до верхнього кута сумочки.


КРОК 5

Нижні короткі зрізи у застібки-блискавки зшити, припуски шва приклеїти клеєм для шкіри. Виконати бокові шви і пришити дно. Через петлю протягнути ланцюжок і закріпити.


Поради:

Для підкладки використовуйте ту ж викрійку, що і для сумочки. Щоб пришити підкладку, вкладіть її в сумку виворітним боком до виворітного боку і пришйте вручну до тасьм застібки-блискавки.

 

 

Ланцюжок для ручки легко замінити на шкіряну стрічку або шнур. Замість шкіри також можна використати неопрен або бавовняну тканину з покриттям.

 

Надаєте перевагу максі-формату? Збільште викрійку на власний розсуд!

 

За матеріалами Burda. Шити легко та швидко 2/2017


2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Отличная идея, спасибо большое! Это же вторая жизнь для старой кожаной сумки!:)))

Марино, і вам дякую за ідею переробки старої сумки - дуже слушна думка.

Хіт продажу