Як зв'язати снуд гачком

Для того, щоб сплести цей незвичайний снуд вам знадобиться гачок великого розміру, звичайна лінійка та приблизно 200 грамів товстої пряжі. Чим товща пряжа, тим ефектніший вигляд матиме снуд. Тому спочатку вибираємо пряжу, а потім вже гачок відповідного розміру. Даний снуд зв'язаний двома видами шнурів: "гусеничкою" та "пишними стовпчиками".

Почнемо з "гусенички" - 1-й ряд

Наберіть три повітряних петлі


2-й ряд

Введіть гачок в першу петлю і захопіть робочу нитку


Наступний крок

На гачку знаходяться дві петлі, пров'яжіть їх разом однією


3-й ряд. УВАГА, цього зазвичай немає на схемах!

Лівою рукою поверніть шнур за годинниковою стрілкою до себе спинкою (тобто виворітом до себе), робоча нитка опиниться СПРАВА.


4-й ряд

Введіть гачок в подвійну петлю, яку ви побачите з ЛІВОГО краю, витягніть через неї робочу нитку і пров'яжіть її однією петлею з петлею на гачку.


Схема

Для тих, кому легше в'язати по схемах, скористуйтесь зображенням на картинці


5,6,7-й...- ряди

Знову поверніть до себе роботу ВИВОРОТОМ, як в 3-му ряду. Пров'яжить 4-й ряд і т. д., продовжуйте, поки шнур не стане потрібної довжини (зазвичай довжина снуда 100-120 см, а кількість шнурів у снуді залежить від вашого бажання).


Помпончики

Після того, як ви сплели необхідну, на ваш погляд, довжину "гусенички" переходимо до самого цікавого - помпончиків. Саме тут ми будемо використовувати лінійку. Наберіть 5 повітряних петель, а шосту витягніть проиблизно на 2 см


Пишний стовпчик

Натягніть витянуту петлю на лінійку і накиньте робочу нитку ще раз на лінійку


Додаємо петлі для пишного стовпчика

Витягніть ще одну видовжену петлю, знову надіньте на лінійку та накиньте ще раз робочу нитку на лінійку (зверніть увагу, щоб петлі на лінійці були не дуже с краю, бо вони дуже легко можуть злізти).


Закінчуємо пишний стовпчик

Після того як на лінійці опинилось 6 витягнутих петель і 5 накидів ОБЕРЕЖНО знімаємо їх гачком з лінійки (просто потягніть за лінійку лівою рукою).


Схема пишного стовпчика

Схематично пишний стовпчик виглядає так


Помпончик готовий

Пров'яжить всі 11 петель з лінійки однією


Наступний помпончик

Наберіть ланцюжок з 5-ти повітряних петель і сплетіть ще один помпончик, повторюйте до потрібної довжини


Результат

Шнур "гусеничка" можна не робити,просто він присутній на зразку. Помпончики самі по собі дуже гарно виглядають і їх можна носити як намисто. Довжину і кількість обертів обирайте за вашим смаком.


5
Поділитись:
+ коментувати

5 Коментарів

Ой, супер!!! Велике дякую. Здається в мене з'явились нові плани на вихідні! Там де 5,6,7 рядки дуже гарно виходить. Щоправда, здається в мене будуть питання по 3,4 рядочку. Хоча, коли береш інструменти в руки, то все виходить само-собою.

Дякую,Олю! Відео було б зрозуміліше, але на жаль я немаю технічних можливостей. Тому, якщо виникнуть запитання - обо'вязково відповім на усі (пишіть, з задоволенням допоможу ;)

Таню, дякую!Техніка, здається, зрозуміла. Це вийде такий довгий ланцюжок. Здається, треба накрутити необхідну кількість кіл і якось закріпити десь ззаду на шиї, щоб вдягати і знімати зручніше було. А ще відразу і не вгадаю, скільки хоча б приблизно потрібно пряжі приміром на такий снуд, як на першому фото?

Олено, на стандартний снуд, а це приблизно 100-120 см довжиною (його можна скручувати вісімкою) зазвичай витрачається 100-200 грамів пряжи. Так, наприклад, меринос дуже легенький, тому досить і 100 грамів, а от віскоза важкенька, тому треба 200.

Таню, дякую за пораду!

Хіт продажу

Жакет А-силуету з рукавами кімоно

У цьому стильному костюмі важлива будь-яка деталь. Жакет без коміра розширюється донизу завдяки...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Анорак просторого крою з капюшоном

Трикотажний анорак максі-формату з видовженою спинкою і укороченими суцільнокроєними рукавами на...

44.90 грн.

Сукня трикотажна з асиметричною спідницею

Довга трикотажна сукня приталеного силуету завдяки асиметричному крою спідниці з контрастної...

44.90 грн.