Як прикрасити просту блузку оригінальною фігурною планкою горловини

Зараз в моді лаконічний крій із мінімумом швів та деталей. Тому цікавим акцентом на блузці або сукні може стати оригінальна планка горловини. Наприклад така, як у нашій моделі: на спинці її середня частина призборена, а спереду трохи скошені краї заходять один на інший на пару сантиметрів.

 

Блуза Burda 2/2019#108 A

 

1. Прокладка

Деталь обшивки горловини спинки і дві деталі обшивки горловини переду продублювати прокладкою. Ці дубльовані деталі будуть всередині (з виворітного боку) блузки. Деталі планки горловини спинки і горловини спинки, які будуть розташовані з лицьового боку блузки, прокладкою НЕ дублювати.

 

Проста блузка: 15 ефектних моделей на весну

 

 

 

2. Фігурна планка горловини спинки

Бокові частини фігурної планки горловини спинки накласти на середню частину планки горловини спинки лицьовим боком до лицьового боку, зшити рельєфні зрізи. Припуски швів зрізати до ширини по 7 мм і розпрасувати. Середню частину планки горловини спинки призборити до довжини 10 см. Для вздовж верхнього і нижнього зрізів з обох боків від розмічених ліній швів прокласти машинні строчки великими стібками. Кінці ниток строчок призборювання зв’язати, зборку рівномірно розподілити. Усі нитки завести на виворітний бік.

 

Акуратність і точність. Як обробити горловину

 

 

3. Планка, обшивка горловини/плечові шви

Дві деталі фігурної планки горловини переду без прокладки накласти на фігурну планку горловини спинки лицьовим боком до лицьового боку, зшити плечові зрізи. Припуски швів зрізати близько до строчок і розпрасувати. Дубльовані прокладкою деталі фігурної планки горловини переду використати в якості обшивок горловини переду: обшивки горловини переду накласти на обшивку горловини спинки лицьовим боком до лицьового боку, зшити плечові зрізи. Припуски швів зрізати близько до строчок і розпрасувати.

 

25 викрійок ефектних суконь з мінімумом деталей

 

 

4. Виконати фігурну планку горловини

Обшивку горловини приколоти до фігурної планки горловини лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши плечові шви. Зшити короткі передні і верхні зрізи. Припуски шва зрізати близько до строчки, на кутах – навскіс, на ділянках округлень надсікти. Планку виметати, краї виметати і акуратно припрасувати, не припрасовуючи зборку. Фігурну планку горловини вистрочити в край. Нижні зрізи планки і обшивки сколоти. Правий передній кінець планки накласти на лівий кінець планки, сумістивши лінії середини переду, приколоти.

 

10 популярних архівних моделей суконь BURDA, які варто пошити і сьогодні

 

 

5. Пришити фігурну планку горловини

Планку приколоти до зрізу горловини лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши лінії середини переду і плечові шви. Планку пришити. Припуски шва зрізати до ширини 7 мм, обметати разом. Планку відвернути на горловину, припуски шва пришивання планки запрасувати на блузу. Блузу вистрочити вздовж шва пришивання фігурної планки горловини близько до шва.

 

Як виконати вистрочування і фігурний вистіб на тканині

 

Готово!

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блуза-сорочка з пластроном і коміром-стойкою

Блузка сорочкового крою з пластроном і коміром-стойкою, оздоблена мереживною стрічкою. ...

40 грн.

Зараз переглядають

Напівпальто двобортне класичного крою

У шерстяному двобортному напівпальті, що нагадує моряцький бушлат, вашого супутника не злякають...

35 грн.

Комплект трикотажний

Трикотажний комплект для малят: жакет, штанці і шапочка. ...

40 грн.