Як виконати трикутну кокетку на брюках або спідниці

Брюки і спідниці на трикутній кокетці забезпечують гарну посадку на будь-якій фігурі і не повнять. В цьому майстер-класі ми покажемо, як акуратно і правильно пришити загострену кокетку до виробу.

 

Брюки Burda 4/2016#106 С

 

Передній і задній середні шви, правий боковий шов

Задні кокетки складіть лицьовими боками, сколіть середні зрізи. Зшийте. Припуски шва розпрасуйте. На зовнішній і внутрішній кокетках сколіть праві бокові зрізи і зшийте.

 

Зручні брюки: сьогодні повсякденні, завтра елегантні

 

 

Пришити зовнішню кокетку

Зовнішню передню кокетку приколіть до верхнього зрізу лівої передньої половинки брюк від лівого бокового зрізу до кутка (= передній середній шов). Пришийте.

 

 

Іншу половинку передньої кокетки приколіть до верхнього зрізу правої передньої половинки брюк від кутка, далі приколіть задню кокетку до верхніх зрізів задніх половинок брюк, сумістивши бокові шви і задні середні шви. Пришийте. Припуски шва запрасуйте на кокетку.

 

Талія, як в Емілі Ратаковскі? З Burda можливо все!

 

 

Потайна застібка на блискавку, права половинка

На припусках по лівих бокових зрізах біля міток розрізу виконайте надсічки завдовжки по 5 мм (стрілка). Розкриту потайну застібку-блискавку накладіть верхнім боком вниз на задню половинку брюк уздовж краю розрізу на відстані 5 мм від краю припуску, верхні зубчики потайної застібки-блискавки сумістіть із розміченою лінією верхнього краю кокетки. Потайну застібку-блискавку пришийте до мітки розрізу (надсічка) спеціальною лапкою швацької машини. Голка швацької машини розташована зліва від зубчиків.

 

Промисловий спосіб: застібка-блискавка, закрита одним краєм

 

 

Потайна застібка на блискавку, ліва половинка

Потайну застібку-блискавку закрийте. Іншу тасьму потайної застібки-блискавки накладіть на передню половинку брюк уздовж краю розрізу, вгорі приколіть. Потайну застібку-блискавку знову розкрийте, іншу тасьму потайної застібки-блискавки пришийте до мітки розрізу. Голка швацької машини розташована праворуч від зубчиків. Застібку-блискавку закрийте.

 

 

Лівий боковий шов

Ліву передню половинку брюк накладіть на ліву задню половинку брюк лицьовим боком до лицьового боку, сколіть ліві бокові зрізи від низу до мітки розрізу, сумістивши лінії шва. При цьому вільний нижній кінець потайної застібки-блискавки відверніть до країв припусків. Зшийте. Нижче потайної застібки на блискавку припуски шва обметайте разом і запрасуйте на задню половинку брюк.

 

Як виконати кишені у брюках із застібкою у боковому шві

 

 

Зовнішню кокетку обшити внутрішньою

Внутрішню кокетку приколіть до верхнього зрізу вже пришитої зовнішньої кокетки лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши бокові і задні середні шви. Ліві бокові зрізи внутрішньої кокетки відверніть, не доходячи по бл. 5 мм до країв розрізу для потайної застібки на блискавку, і приколіть до верхнього зрізу кокетки. Припуски по краях розрізу разом із половинками потайної застібки-блискавки відверніть на лицьовий бік і приколіть до верхнього зрізу зверху внутрішньої кокетки.

 

 

Прокладіть строчку вздовж верхнього зрізу кокетки.

 

Акцент на талію. Як шити фасонний пояс

 

 

Закінчити кокетку

Припуски шва зріжте близько до строчки. Припуски по краях розрізу відверніть на виворітний бік. Внутрішню кокетку відверніть вгору і настрочіть на припуски шва пришивання близько до шва на максимально можливу довжину.

 

 

Внутрішню кокетку відверніть на виворітний бік. Верхній край брюк припрасуйте. Нижній зріз внутрішньої кокетки підверніть і приколіть над швом пришивання зовнішньої кокетки. Короткі зрізи кокетки пришийте до тасьм потайної застібки на блискавку. З лицьового боку кокетку вистрочіть вздовж шва пришивання близько до шва.

 

 

Складки плюс кокетка: спідниця на всі часи

 

Спідниця Burda 4/2015#125 B

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Спідниця міді А-силуету

Спідниця міді з віскози з яскравим картатим візерунком сяде точно по фігурі: спереду на талії...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з укороченими рукавами реглан

Ця ефірна сукня-блуза має бути в кожній валізі! Вдягнувши її на пляж або екскурсію разом із...

39.90 грн.

Костюм Єдиноріг

Без єдинорожків на святі ніяк не обійтися! Особливо якщо вони мають такий милий вигляд, як цей –...

0 грн.