Як виконати кишені у брюках із застібкою у боковому шві

Кишеня з відрізним бочком - елемент, що дуже часто зустрічається у брюках. Її не складно виконати. Проте є деякі особливості у пошитті, якщо у брюк застібка на потайну блискавку передбачена у боковому шві. Розглянемо це на прикладі моделі брюк  Burda 4/2019#109 A.

 

Брюки  Burda 4/2019#109 A

 

Як це робиться

Кожну мішковину кишені приколоти уздовж входу в кишеню передньої половинки брюк лицьовим боком до лицьового боку і пришити. Припуски шва зрізати близько до строчки і запрасувати на мішковину кишені. Мішковину настрочити на припуски шва пришивання близько до шва і відвернути на виворітний бік. Вхід у кишеню виметати і припрасувати.

 

Ми носимо брюки! Алгоритм правильного шиття брюк

 

 

 

Зшити мішковини кишень

Передню половинку брюк приколоти до бокової частини передньої половинки, сумістивши вхід у кишеню із розміченою лінією суміщення, приметати вздовж входу в кишеню. Мішковину кишені приметати до бокової частини передньої половинки брюк, пришити. припуски шва обметати разом. Мішковини кишені приметати до бокового зрізу передньої половинки брюк.

 

Як усунути поперечні складки під сідницями на брюках

 

 

 

Бокові шви/розріз у лівому боковому шві

Передні половинки брюк накласти на задні половинки брюк лицьовим боком до лицьового боку, сколоти бокові зрізи. Виконати шви, при цьому лівий боковий шов почати на бл. 5 см нижче позначки розрізу для потайної застібки на блискавку (стрілка). На початку і в кінці строчки виконати закріпки. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

Брюки на підкладці: зручність плюс практичність

 

 

 

Крокові шви

Кожну половинку брюк скласти вздовж лицьовим боком всередину. Сколоти крокові зрізи, сумістивши поперечні мітки. Зшити, при цьому зріз задньої половинки брюк злегка припосадити від верху до поперечної мітки. Припуски шва обметати і розпрасувати.

 

Три способи виправлення посадки брюк на опуклих сідницях

 

 

 

Середній шов брюк

Одну половинку брюк вивернути лицьовим боком назовні. Половинки брюк вкласти одну в іншу лицьовим боком до лицьового боку. Сколоти середні зрізи, сумістивши крокові шви. Зрізи зшити, не закріплюючи бокові частини передніх половинок. Припуски обметати і розпрасувати від верху до початку крокового округлення.

 

Технологія пошиття чоловічих брюк

 

 

 

Середній шов бокових частин передніх половинок

На бокових частинах передніх половинок брюк аналогічно зшити середні зрізи, припуски цього шва будуть пізніше лежати з виворітного боку на припусках середнього шва брюк. Припуски шва обметати і розпрасувати. Бокові частини передніх половинок приметати до верхніх зрізів передніх половинок брюк.

 

За матеріалами журналу Burda Style 4/2019

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блейзер льняной с застежкой на одну пуговицу

В формате casual-шик: застегивающийся на одну пуговицу льняной блейзер длиной до бедер с  V...

49.95грн.

Зараз переглядають

Пуловер з асиметричним кроєм

Мало того, що у цього пуловера з вирізом човником ефектний вигляд, так його ще й дуже легко...

33.50грн.

Сукня А-силуету з рукавами-розтрубами

Коли тканина така розкішна, лаконічний крій стане для неї ідеальним тлом. До того ж простота...

33.50грн.