0

Застібка-блискавка, пришита відкрито

Якщо нероз'ємна застібка-блискавка не має бути закрита краями розрізу, то спочатку його потрібно обшити смугою для обшивки. Довжина розрізу відповідає довжині застібки-блискавки, ширина - довжині зубчиків.

 

Лінію середини розрізу переведіть на лицьовий бік тканини зметувальними стібками. З основної або підкладкової тканини викроїть смугу обшивки шириною 5 см і на 3 см довшу за розріз, приколіть обшивку до тканини уздовж лінії розрізу лицьовим боком до лицьового боку.

 

 

З виворітного боку прокладіть строчку навколо розміченої лінії. Відстань між строчками дорівнює довжині зубчиків застібки-блискавки плюс бл. 2 см. Проріжте тканину між строчками, в кінці розрізу надсічіть навскоси в кути.

 

 


Екстра-порада: щоб кінець розрізу не порвався, перед пришиванням смуги тканини припрасуйте з виворітного боку смугу прокладки розміром бл. 4 х 4 см поверх розміченого кінця розрізу.


 

Обшивки заметайте на виворітний бік, краї припрасуйте. Застібку-блискавку приметайте під краї розрізу і пришийте в край, використовуючи однобічну лапку швацької машини. Краї розрізу можна додатково вистрочити. Якщо ж на лицьовому боці виробу не має бути видно лінії строчки, пришийте застібку-блискавку так: обробіть краї розрізу обшивкою, як показано на рисунках вище.

 

 

Застібку-блискавку приколіть під краї розрізу.

 

 

З виворітного боку приколіть тасьми застібки-блискавки до обшивки і припуску, не проколюючи при цьому лицьовий бік тканини.

 

 

З лицьового боку видаліть шпильки. Однобічною лапкою швацької машини пришийте припуски по краях розрізу/обшивки до тасьм застібки-блискавки точно в шов на тасьмі.

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу