Домашні капці власноруч - це просто!

Стильні капці з яскравого оксамиту підійдуть не тільки для дому. Таку парочку можна брати з собою в подорожі, вони легкі і не займуть багато місця у валізі.

Вам знадобиться:

оксамит; нитки для шиття; фетр; латексне молочко і губчаста гума; флізелін Style-Vil; дековіл I; флізофікс; прищіпки; ножиці; кравецькі шпильки; голка і товсті нитки для шиття; лінійка; клей; сантиметрова стрічка; пензлик для клею; викрійка. Підготуйте деталі викрійки за розмірами вашої стопи.


КРОК 1

Маленьку підошву викроїти з дековілу без припуску, припрасувати з виворітного боку оксамиту і викроїти підошву з оксамиту з припуском 2 см. На припуску навколо підошви прокласти стібки і стягнути їх, щоб припуск обігнув підошву з дековілу.

 

6 видів ручних стібків

 


КРОК 2

Велику підошву викроїти також з дековілу і припрасувати з виворітного боку оксамиту. Підошву ще раз викроїти з флізеліну Style-Vil і приметати до підошви з дековілу.

 

Теплі капці з монограмою

 


КРОК 3

На припуску навколо підошви прокласти стібки і стягнути їх, щоб припуск обігнув підошву з дековілу. На підошві поставити мітки для пришивання верхньої деталі капця за допомогою шпильок з пластмасовими головками.


КРОК 4

Верхню деталь тапка викроїти з флізофіксу з припусками справа і зліва по 2 см, припрасувати до флізеліну Style-Vil і зворотним боком до оксамиту. З оксамиту викроїти верхню деталь капця з припусками по верхньому і нижньому зрізах по 2 см. Припуски по зрізах оксамиту відвернути навколо деталі капця з флізофіксу і флізеліну Style-Vil на виворітний бік і пришити вручну.


КРОК 5

Верхню деталь капця викроїти ще раз з оксамиту з припусками по 2 см, припуски запрасувати на виворітний бік і приколоти до деталі з кроку 4. Верхню деталь капця вистрочити по контуру.

 

Дитячі капці на хутряній підкладці

 


КРОК 6

Велику і маленьку підошви скласти виворітними боками і скріпити прищіпками. З одного боку між підошвами вставити верхню деталь капця на глибину 2 см. Підошви зшити, закріпивши верхню деталь капця, і залишивши у шві отвір для верхньої деталі з іншого боку підошви.


КРОК 7

Інший бік верхньої деталі тапка вставити в отвір на глибину 2 см і міцно пришити вручну.

 

Три види ручних швів для декорування одягу

 


КРОК 8

Викроїти велику підошву з фетру і приколоти знизу. Підошву пришити по краю за допомогою товстих ниток фестончастим швом.


КРОК 9

На підошву нанести латексне молочко або приклеїти губчасту гуму і дати висохнути. Для другого тапка всі дії виконати в дзеркальному відображенні.

 

За матеріалами Burda 3/2019.


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет з широкими лацканами

Біла лакова тканина і м'яка байка - чудова комбінація для прямого жакета з широкими...

33.50грн.

Зараз переглядають

Жакет короткий в стилі мілітарі

Короткий жакет в стилі мілітарі з фігурною кокеткою на спинці та оборкою по нижньому краю. ...

62.95грн.

Блузка прилеглого силуету з коміром-стійкою

Закрита блузка прилеглого силуету, з маленьким коміром-стійкою, виконана з тонкого батисту з...

33.50грн.