0
Акція 1+1=3

Прикраса для дівчаток

Мабуть, більшість дівчат дивилися або хоча б чули про «Пліткарку» та Блер, яка обожнювала обручі. Ми покажемо вам, як зробити у домашніх умовах омріяну прикрасу королеви Верхнього Іст-Сайду!

Прикраса королеви

Вам знадобляться: ніж, скляна пляшка, універсальний клей, репсова стрічка, фетр, голка, нитки для шиття, маса для моделювання.


Розім’яти масу

Перед тим, як розкачати масу для моделювання, її потрібно розім’яти. Коли ми дістаємо її з упаковки, вона досить тверда. Це може зайняти деякий час. Коли маса буде м’якою, розкачуємо її до товщини близько 3 мм.


Вирізаємо трикутники

Тепер за допомогою ножа вирізаємо з маси для моделювання трикутники. Нам потрібно по 3 трикутники зеленого і коричневого кольорів і по 4 трикутники фіолетового і рожевого кольорів. Я підсушила трикутники в духовці згідно з інструкцією виробника маси для моделювання на упаковці. І вони затверділи.


Приклеюємо трикутники

Далі я виклала трикутники на фетрі ось у таку форму і тепер починаю приклеювати. Після цього їх треба залишити на деякий час, щоб клей висох. Фетр, що виступає, я зрізаю по контурах прикраси. Тепер нам ще треба пришити репсову стрічку з нижнього боку прикраси. І готово.


0
Поділитись: