0
Акція 1+1=3

Куртка-сорочка: універсальна чоловіча модель на щодень

Як куртка або як сорочка: Даніель де Паолі, керівник проєкту в burda style, надає перевагу стильній моделі з вовняного букле, представленій в номері Burda 12/2023.

 

Куртка Burda 12/2023#131

Даніель де Паолі

Не можу уявити свій гардероб без сорочок — особливо якщо модель практична і вбиває двох зайців одним пострілом: ця модель функціонує як супертепла сорочка, що просто чудово для зими, а з іншого боку, вона може слугувати модною заміною куртки. Залежно від стилю я можу носити її як на роботу, так і в приватному житті. Вона добре пасує до джинсів і класичних штанів.

 

Чоловічі образи в кіно."Велика краса" за італійськими лекалами

 

Dunhill (1, 3), Mackintosh (2), Oliver Spencer (4), Officine Générale (5) (фото matchesfashion)

 

Представляємо декілька варіантів викрійок легких курток Burda для чоловіків, які за бажання для додаткового утеплення можна пошити на стьобаній підкладці.

 

Куртка-сорочка з капюшоном

Справляє враження стильної сорочки у клітинку, та завдяки стьобаній підкладці стає легкою курткою.

 

Куртка Burda 12/2023#130

 

Куртка з рукавами реглан-погон

Стьобана куртка бомбер має типові деталі: комір, манжети і пояс з в'язаного полотна в резинку, а також застібку-блискавку. Відрізняють цю модель незвичайні рукави реглан-погон.

 

Куртка Burda 12/2015#125

 

Куртка на стьобаній підкладці

Дубльована стьобаною підкладкою шерстяна куртка на ґудзиках, з кишенями і клапанами на застібці в поперечних рельєфних швах пілочок демонструє невимушену елегантність. На рукавах пришиті налокотники.

 

Мікротренди. Точка сходження: комір сорочки і краватка

 

Куртка Burda 12/2017#122 A

 

Куртка в стилі коледж

Вони просто створені один для одного... Вона - в чарівній сукні з ефектними лаковими ґудзиками,  він - у невимушеній коледж-куртці на блискавці, з типовими трикотажними манжетами і поясом. Аплікація на куртці зроблена власноруч.

 

Куртка Burda 9/2014#134, сукня Burda 9/2014#123

 

Куртка спортивного крою

Легка куртка прямого силуету в спортивному стилі із застібкою на блискавку. Замість трикотажних манжет рукави призборені на еластичній кулісці.

 

Чоловічі штани карго: три стильних образи

 

Куртка Каталог Burda 1/2019#6351 A

 

Куртка-сорочка

Модна альтернатива джинсовій або шкіряній куртці: модель із лляного полотна має стриманий вигляд, але має багато бездоганних деталей, які її прикрашають: контрастні за кольором ґудзики, великі кишені і витончені манжети.

 

Як пошити чоловічу куртку-сорочку

 

Куртка Burda 2/2023#130

 

0
Поділитись:


Зачекайте будь-ласка