Модна гама: сила контрасту темних і світлих "осінніх" кольорів

Коли йдеться про осінній колорит і про контраст між темними і світлими відтінками, ми уявляємо туманну поволоку і пом’якшені тони, які не досягають максимальних протилежних значень. Це не «зимові» чорно-білі фортепіанні клавіші, де є яскраво-білий сніг і чорні постаті дерев. «Осінні» чорні – тільки тіні, які ще містять кольоровий тон від зелені або синяви.  І білий тут – не білий – це скоріше світло, що пробивається крізь той туман.

 

Світлі тони "осінньої" гами

Тіні від дерев, відображені у дзеркальній поверхні водойми, завжди темніші ніж самі дерева. Не чисто чорний, а холодний синій, ми бачимо у глибині тіней. А відблиски від сходу сонця мають теплий рожево-жовтий тон, замішаний на сірому серпанку. Так само гармонійний вигляд має в комплекті із неяскраво-чорним одягом світлий, але не білий одяг. Сріблясто-сірий з рожевинкою пуловер має благородну шовковисту поверхню, яка так само, як і вода, вловлює сонячні бліки.

 

Сніжний гайд: як носити білий одяг взимку

 

Пуловер Burda Style 8/2020 #104, фото: JOHANNES KRUPINSKI/UNSPLASH

 

 

Темні тони "осінньої" гами

Як важливо побачити не тільки природний колір тканини, але і саму його здатність до рефлексів. Глянець і шліфовані поверхні костюмних тканин змінюють свій тон, коли на них падає світло. А у випадку темних кольорів – втрачають драматичну чорноту.

 

Модна гама. Рожевий колір у міжсезоння

 

Жакет #117 і брюки Burda Style 8/2020 #105, фото: NICK KULYAKHTIN/UNSPLASH

 

 

Малі контрасти сірих комплектів

Найкращий спосіб дібрати декілька сірих речей, які гармонують, – це порівняти їх при денному світлі, піднісши їх до вікна і просто покладаючись на свій смак. Особливість сірих комплектів – малий контраст. А там, де є невелика різниця, наш погляд плавно переходить від одного кольору до іншого і більш прискіпливо порівнює. Порада: зіграйте на різниці фактур, збираючи сірий комплект. І звісно, зауважуйте, щоб сірі кольори гармонували один з одним, адже вони бувають холодні і теплі, з жовтинкою або із бузковим підтоном. Ви скажете: "Іронія, які ще сірі кольори?" А ми відповімо: сіра імла, перлинний, заяче хутро, мишачий, гусяче перо і сірі хмари, кора осики, туман над озером. Що проситься до цього? Розкидати яскраво-жовте і червоне  листя!

 

Модна гама. Осінній триколор: зелений, жовтий і бордо

 

Туніка Burda Style 8/2020 #109В , фото: SIIM LUKKA/UNSPLASH

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Сукня розкльошеного крою на тонких бретелях

Бретелі,  що зав'язуються, і пишна спідничка - деталі, які не лише додають чарівності, а й...

49.95грн.

Спідниця-олівець із наскрізною застібкою на кокетці

Спідниця-олівець на кокетці прикриває коліна і спокусливо облягає фігуру, до того ж візуально...

49.95грн.