Модна гама. Осінній триколор: зелений, жовтий і бордо

Не тільки модні віяння і тренди визначають колористику у одязі. Сезонні зміни у природі явно і приховано впливають на те, які кольори ми вибираємо. Важливо злитися із настроєм природи. Не дарма ж ми взимку більш тяжіємо до темного в одязі і легко одягаємо все світле і яскраве літом. Вписатися в осінній пейзаж ми зможемо, використовуючи правильні відтінки основних кольорів – зеленого, жовтого і червоного у значенні бордо.

 

Зелений

 «Осінній» зелений уже не домінує, він змінюється і змішується з жовтими і червонястими відтінками. Кленовий лист – найкращий приклад, щоб скласти сезонну гаму і не бути світлофором: ні жовтий, ні зелений, ні бордо не будуть із вихідним спектральним значенням. Якщо ви не любите багато кольорів в одному комплекті, то використайте готовий мікс у вигляді модного геометричного принта, як на цій блузці. Після спекотних літніх днів змінюється не тільки природа, але і наша зовнішність. Засмагла шкіра просить інших відтінків, а золотинка і оливковий підтон зеленого полестять тону вашої засмаги.

 

Зберігай спокій і одягай зелений: актуальні моделі улюблених відтінків

 

Блузка Burda Style 8/2020 #109А

 

Жовтий

Щоб вибрати вдало сезонні кольори тканини, треба налаштувати свій внутрішній камертон. Для жовтого визначальним стане лимонний – так от, для осені вибираємо найбільш віддалені від нього! Асоціативний ряд відтінків, які найкраще доповнять осінній гардероб – солома, сухе листя, спілі плоди. Завжди виграшно, коли природні кольори підтримані фактурою. Вельвет із бархатистою поверхнею на жовтій спідниці задіює ще більше відчуттів. 

 

Терапія кольору: прянощі і коштовні скарби Індії

 

Спідниця Burda Style 8/2020 #112A

 

Бордовий

На заміну червоному в осінню гаму просяться відтінки бордо. Винні кольори особливі – в них є живинка і теплота, але немає викрику. Спокійні і насичені вони можуть викрашувати великі площини у костюмі. Гарно поєднуються з бежевими, динамічно уживаються із вкрапленнями синіх. Стосунки із зеленими складуться краще, якщо вони такі ж спокійні.

 

Жіночі образи в кіно. "Дощовий день в Нью-Йорку": легка іронія кольору

 

Сукня Burda Style 8/2020 #101

 

Фото: unsplash, wikipedia

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Куртка вельветовая прямого кроя

Сверху на платье, с брюками, джинсами... Эта курта могла бы называться универсальной, еслибы не...

30 грн.

Зараз переглядають

Комбінезон короткий на бретелях

Короткий літній комбінезон на широких бретелях. ...

30 грн.

Блузка з запахом і коміром-стойкою

Здається, що тут надто багато всього, але саме цей яскравий стиль сьогодні актуальний. Блузка з...

30 грн.