Модна гама. Terracotta

Теракотові відтінки – не із простих. Вони не мають прив’язки до сезону, тому потяг носити теракотовий одяг може виникнути раптом. Бути готовим до такого моменту краще знаючи, чим привабливі теплі коричневі відтінки і як їх носити.

 

Теракотою називають випалену червону глину без поливи. Ця глина буває різною: від рудої до рожевої, тому теракотою може бути названо багато відтінків. Але у кожному випадку вони має землисту, неяскраву основу. Саме пластичність кольору і його скульптурні якості слід врахувати у виборі фасону. І неодмінно вибрати приємний теракотовий, який буде співзвучний вашим природным рисам. Чи личить вам колір, перевіряйте перед дзеркалом при денному світлі.

 

Та, що пройшла крізь вогонь

Рожева теракота тепла і стримана, вона одразу вступає в гру із рум’янцем і кольором губ, які можна підсилити макіяжем у теракотових тонах.

 

Moodboard BURDA: піраміда потреб у рожевих тонах

 

Блузка Burda Style 6/2021 #126, фото: UTSAV SRESTHA/UNSPLASH

 

 

Пластична

Сира глина, як скульптурний матеріал, пластична. Виліпити силует зі світлою теракотою легко,  вибираючи подібні кольори: тут поєдналися і мармурові, пісчанисті жовті і сірі.  І, звісно, звернувши увагу на точний крій спідниці і жакета.

 

Пуризм в моді: неперевершена завжди

 

Спідниця Burda Style 4/2021 #117, фото: JADE SCARLATO/ UNSPLASH

 

 

Грунтовна

Темний силует не конче має бути чорним. Землистий коричневий чудово вимальовує фігуру. Вибирайте колір із внутрішнім теплом, яке проступає, як на цьому ледь помітному меланжі сукні-футляра.

 

 

Сукня Burda Style 1/2021 #111B, фото: ANNIE SPRATT/UNSPLASH

 

 

ТЕпла

Неважливо, яку річ ви пошиєте першою: коричневі базові брюки чи синю блузку. Їхнє сусідство грає на користь одне одному – комплект із двох речей доволі нудних кольорів забринів.

 

Тенденції. Кольорові джинси

 

Брюки Burda Style 5/2021 #126, фото: EGOR MYZNIK/UNSPLASH

 

 

Творча

Безумовно, руда глина і вогонь – приятелі. Розбавити комплект із насиченою рудувато-теракотовою блузкою слід чимось свіжим, як то: бірюза чи молода зелень. Цей колір, близький до народної кераміки, гарно сприймає декор: кольорові візерунки нагадують розпис, а защипи і обтягнені ґудзички ніби і справді виліплені з глини!

 

Сорочка-вишиванка: медитація на щастя

 

Блузка Burda Style 5/2021 #110B, фото: IZ PHIL/UNSPLASH

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Жакет приталеного силуету

Гра світлої і темної сторін джинсової тканини гарним чином підкреслює чіткий дизайн однобортного...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Хутряне пальто в стилі печворк

Пряме пальто довжиною до колін, з коміром-стійкою і потайною застібкою на кнопки відкриває...

39.90 грн.

Сукня-футляр з короткими рукавами та з ефектом запаху

Сукня-футляр відрізна по лінії талії. Спідниця виконана з ефектом запаху. ...

44.90 грн.