0
Акція 1+1=3

З турботою про природу: як пошити стильну еко-сумку

Ви за екологічне споживання і хочете відмовитися від купівлі пластикових пакетів в супермаркеті? Правильне рішення! Пошийте собі модну еко-сумку, адже це не лише стильний і модний аксесуар - вона вмістить усе необхідне.

 

В нашому майстер-класі ми покажемо, як швидко зробити собі найпростішу еко-торбинку, з пошиттям якої легко впораються і кравчині-початківці. Трохи складніший варіант - складана еко-сумка, прикрашена вишивкою.

 

Вам знадобиться:

Тканина 40Х60 см; 2 клапті штучної шкіри 13Х40 см; 2 смужки тканини 6х80 см (ручки); нитки; булавки; ножиці. Матеріал для виготовлення торбинки вибирайте достатньо щільнй (льон, джинсова тканина).


КРОК 1

По обох верхніх боках прямокутника з тканини пришийте ручки, відступаючи від кожного бокового зрізу по 10 см. Заздалегідь відміряйте цю відстань і зробіть мітку крейдою або олівцем.


КРОК 2

Складіть клапті шкіри з тканиною лицьовим боком до лицьового боку і пришийте по обох верхніх зрізах. Ручки при цьому повинні знаходитися між тканиною і шкірою.


КРОК 3

Відверніть шкіру вгору, зшийте і обробіть на оверлоці або зигзагоподібною строчкою бокові зрізи. Залишилося відстрочити верхній край сумки в край, пришиваючи при цьому ручки. Ну ось і все - зручна сумка готова! За матеріалами журнала «Ліза» 1/2017


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Дякую за майстер-клас! Така сумка має бути у кожної господині. Також мені дуже сподобались Ваші, Олено, вишиті сумки. Дві такі я виконала в якості подарунка

Зачекайте будь-ласка