Оптичні ілюзії смугастих принтів

До скарбнички швейних знань ми долучаємо декілька фактів про оптичні ілюзії смугастих принтів. Прості прийоми комбінування вертикалей, горизонталей і діагональних ліній у крої допоможуть виграти у зрості, додати об’єму, де потрібно. А вже реалізовані смугасті моделі Burda із деталями, викроєними в різних напрямах, проілюструють, як ефектно показати силует фігури.

 

Пісочний годинник

Вертикальний малюнок на сукні-футляр переважає, тому саме ним і потрібно маніпулювати. Підрізи в районі талії відсікають «зайве» тільки на смугастому малюнку, а от wow-ефект – цілковито дістається вам!

 

Тенденції. Смугастий принт

 

Сукня Каталог Burda 1/2014 #6916 B

 

 

Виріз сердечком

Лінії на тканині тільки підкреслять цей пікантний спосіб оформити декольте, і ще виразнішими стануть бретелі. Такого крою топи можна одягати під жакет із V-подібним вирізом – бретелі, перехрещені на шиї, красиво заповнюватимуть виріз.

 

Сукня-"валентинка" із вирізом сердечком

 

Топ Каталог Burda 1/2015 #6764 B

 

 

Повний місяць

Смугастий принт на тканині а-ля тільник можна «крутити» у всі боки – від цього він не втратить свого морського настрою. І якщо наважитися на оригінальний крій сукні чи пуловера, то слід використати оптичні ілюзії на свою користь. Ефект повного місяця, утворений симетричними дугами в районі бюсту, виповнює форму саме там, де потрібно.

 

Бушлат і тільник: утепляємося і мріємо!
 

Сукня Каталог Burda 1/2016 #6626 B

 

 

Ейфелева вежа

Діагональні смуги завжди нівелюють ширину, ділячи її по вертикалі на частини. Також завдяки тому, що лінії тяжіють до вертикалей, фігура витягується, стає легкою, як Ейфелева вежа.

 

Сукня Каталог Burda 1/2017 #6500 B

 

 

Вузол-бант

Доволі широкі смуги на бюсті доречно розмістити горизонтально, щоб витримати баланс із широкою спідницею. А вже на спідниці вертикальні смуги візуально подовжуватимуть ніжки. Глибокі складки на поясі і таке розміщення малюнка дуже нагадує красивий вузол з бантом.

 

Мікротренди. Бант розміром XL

Сарафан Каталог Burda 1/2014 #6918 A

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер с запахом и укороченными рукавами реглан

Облегающий пуловер с эффектом запаха и воланами на полудлинных рукавах позволяет...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з розрізами по боках

Коли в гру вступає тканина з великим принтом в стилі печворк, скромне, злегка розкльошене плаття...

39.90 грн.

Розкльошена спідниця з накладними кишенями

Знайомий візерунок «куряча лапка» постає в новому кольорі: бірюза на білому фоні! Завдяки цьому...

39.90 грн.